Brother HL-5350DN

Drukarka Brother HL-5350DN jest znana w naszym kraju, ponieważ jej przystępna cena sprawiła, że nabyło ją już naprawdę wielu Polaków. Warto ocenić, czy podjęli oni słuszną decyzję.

źródło: Brother

Urządzenie to wyróżnia prosty kształt i nowoczesny wygląd, ajego wymiary to : 246 mm wysokości, 371 mm szerokości i 383 mm głębokości. Waga oscyluje w granicach dziesięciu kilogramów.

Pojemność tacy odbiorczej papieru Brother HL-5350DN wynosi 150 kartek. Jest to zdecydowanie wystarczająca ilość, jeśli zechcemy z drukarki tej korzystać w biurze. Takie zastosowanie tego urządzenia sugeruje również to, iż jest ono przeznaczone tylko i wyłącznie do wydruku czarno-białego. Opisany model umożliwia również drukowanie dwustronne, co na pewno stanowi wielką zaletę. Poziom hałasu może nie jest szczególnie przyjazny dla naszego aparatu słuchowego (69 decybeli), jednakowoż nie jest to duża cena za dużą szybkość wydruku. Wynosi ona aż 30000 stron na miesiąc.

Naturalnie, w przypadku każdego sprzętu, a więc również jeśli mowa o drukarce laserowej, dla każdego dużą wagę powinien stanowić okres gwarancji, który w tym właśnie przypadku wynosi dwa lata, a więc jest to standardowy czas, podczas którego z pewnością uda się rozpoznać, czy nabyte urządzenie jest faktycznie sprawne, czy też, niestety, nie spełnia ono naszych oczekiwań.

Cena tego urządzenia, jak już wspominaliśmy na początku, jest bez wątpienia nieszczególnie wygórowana, jak na tej klasy urządzenie (na porównywarce zaczyna się od 895 zł). Warto zdecydować się na Brother HL-5350DN, jeśli potrzebujemy szybkiej biurowej drukarki, która będzie drukowała precyzyjnie dokumenty. Jeśli poszukujemy natomiast drukarki, która mogła by nam służyć w domowy zaciszu, warto rozejrzeć się za innym modelem.

Reklama: