Canon i-SENSYS LBP 6020

Canon i-SENSYS LBP6020 to bardzo niewielkie, energooszczędne, monochromatyczne urządzenie laserowe. Drukarka ta jest zminiaturyzowana i przy okazji jest w przystępnej cenie. Jest to laserowa drukarka monochromatyczna, idealna do użytku osobistego. Jest to energooszczędne urządzenie, które drukuje wysokiej jakości wszelkie materiały i niewymagające prac konserwacyjnych, jest ona bardzo łatwa w użyciu i wyjątkowo cicha. Tak naprawdę niewielka konstrukcja pozwala nam zaoszczędzić miejsce i czas, gdyż model jest bardzo szybki i zwinny. 18 stron na minutę, czas wydruku pierwszej strony: 7,8 sekund, drukarka ma niski poziom hałasu oraz uniwersalną kasetę pozwalająca wyeliminować konserwacje.

Ta oto energooszczędna drukarka potrafi zużyć zaledwie 0,8 W w trybie uśpienia. Bardzo wygodny, umieszczony z przodu wyłącznik potrafi zasilić i przy tym ułatwić wyłączanie urządzenia, jeszcze bardziej ograniczając koszty energii. Dzięki dobrej konstrukcji silnika, opracowanej przez firmę specjalną firmę Canon, urządzenie i-SENSYS LBP6020 pozostaje praktycznie bezgłośne w trybie gotowości i niesamowicie ciche pracują, pozwalając przy tym użytkownikowi skupić się bez przeszkód na własnej pracy.

Uniwersalna i idealnie nadająca się do recyklingu kaseta pozwali ograniczyć czynności takie jak konserwacje. Plusem jest wymiana kompaktowej kasety na oryginalną laserową kasetę firmy Canon. Cena za drukarkę to 630 zł, produkt godny polecenia.

Reklama: