Dla wymagających użytkowników – laserowa drukarka kolorowa

OKI C910 DM jako pierwsza w cyfrowej technologii druku łączy opłacalność kosztową i wysoką jakość wydruków uzyskiwanych za pomocą technologii LED z wbudowanym oprogramowaniem DICOM. To umożliwia np. druk bezpośrednio z urządzeń medycznych, bez użycia oprogramowania do konwersji lub dodatkowego osprzętu zewnętrznego. Na tej drukarce wydrukujemy zdjęcia rentgenowskie, obrazy tomografii komputerowej (CT), rezonansu magnetycznego (MRI) albo USG. W takiej formie można obrazy medyczne przekazać pacjentom, aby zabrali je do domu.

Ekonomiczna i funkcjonalna

Zmniejszenie kosztów i poprawa jakości drukowania to podstawowe zalety prezentowanego modelu profesjonalnej drukarki do zastosowań medycznych. Koszt drukowania obrazów medycznych w wysokiej rozdzielczości mono lub w kolorze z C910 DM jest znacznie niższy w porównaniu z tradycyjnymi technologiami drukowania DICOM, przy czym ekonomia idzie tu w parze z wysoką jakością wydruku. Jedno urządzenie realizuje wszystkie potrzeby druku za sprawą bezpośredniego przesyłania danych z medycznych systemów obrazowania.

profesjonalna drukarka laserowa kolorow

okazje.info.pl

 

Nie tylko do zadań ekstremalnych

Zadania wydruków medycznych to jednak nie jedyne możliwości drukarki, która z powodzeniem zajmie się dużo bardziej zwyczajnymi i codziennymi wydrukami, np. związanymi ze standardowymi potrzebami biurowymi. Drukarka oferuje przy tym wydruki o maksymalnym formacie A3. Dzięki temu jedno urządzenie posłuży do wielu zadań – tych bardziej, jak i mniej wymagających jeśli chodzi o jakość i możliwości druku na rożnych nośnikach, o różnych formatach. Pozwala to zmniejszyć liczbę funkcjonujących w firmie urządzeń biurowych, a przez to również zużycie materiałów eksploatacyjnych.

Sprawdzone rozwiązania OKI

Model C910 DM bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach marki OKI, oferując taką samą niezawodność oraz łatwość obsługi, niski całkowity koszt użytkowania oraz elastyczność stosowanych nośników.Dzięki integracji systemu, korzystania z energooszczędnych urządzeń, materiałów eksploatacyjnych do drukarek i standardowej trzyletniej gwarancji na miejscu, przedstawiany model drukarki laserowej, kolorowej, zapewnia znaczne oszczędności dla firm, które korzystają z codziennego druku.Pojemność podajnika papieru to 2880 sztuk.Prędkość druku w kolorze wynosi 31 stron na minutę. Maksymalny obsługiwany format papieru to A3.

Reklama: