Drukarka HP LaserJet Pro M12A

HP LaserJet Pro M12A to wydajna drukarka laserowa z miesięcznym cyklem pracy maksymalnie 5000 stron wydruku. Czas wydruku pierwszej strony to 9,2 sekundy. W zestawie posiada sterowniki i dokumentację na płytach CD. Jest to drukarka laserowa monochromatyczna z jednym wkładem drukującym. Posiada interfejs do PC w postaci USB 2.0. Ma jeden zasobnik papieru. Obsługuje papier o gramaturze maksymalnie 163 g/m2, minimalnie 60 g/m2. Maksymalna pojemność podajnika to 150 arkuszy, a maksymalne zużycie energii to 375 W. Taca odbiorcza
mieści 100 arkuszy. Obsługuje papier do rozmiaru A4. Najmniejszy obsługiwany format papieru to druk pocztówkowy. Drukarka obsługuje niektóre wersje systemu operacyjnego Mac OS. Drukarka posiada zainstalowaną pamięć maksymalną 8 MB. Poziom emitowanego hałasu wynosi 50 dB(A). Prędkość drukowania mono to maksymalnie 18 stron na minutę. Rozdzielczość druku to 600 dpi. Prezentowana drukarka laserowa HP LaserJet Pro M12A jest urządzeniem o druku monochromatycznym, o wadze około pięciu kilogramów i wymiarach: głębokość 238 mm, szerokość 349 mm i wysokość 196 mm.

drukarka laserowa kompaktowa

okazje.info.pl

Zalety modelu

Prezentowany model to najmniejsza, bardzo kompaktowa, a przy tym najbardziej dostępna cenowo propozycja drukarki laserowej HP. Pozwala więc zaoszczędzić zarówno przestrzeń, jak i środki finansowe. Kompaktowe rozmiary nie wpływają jednak na jej jakość – za każdym razem wydrukowane dokumenty cechuje wyrazista czerń, gwarantowana przez lidera w zakresie druku laserowego. Zastosowana w tym modelu technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii, a drukowanie można rozpocząć zaraz po wyjęciu drukarki z pudełka, ponieważ posiada fabrycznie zainstalowany wkład z tonerem HP LaserJet. Systemy obsługiwane przez ten model drukarki HP to Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Mac OS X 10.9. W wyposażeniu znajdują się kabel zasilający, kaseta z tonerem oraz sterowniki i programy pomocnicze na CD.

Reklama: