Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP6200d

Canon i-SENSYS LBP6200di to drukarka laserowa z funkcją automatycznego druku dwustronnego. Drukarka ma niewielkie rozmiary i stanowi idealny dodatek do domowego biura lub małej firmy. Użytkownik może skorzystać z bogatych funkcji pozwalających zaoszczędzić energię i czas. Niewielka konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce. Drukarka drukuje 25 stron na minutę, a czas wydruku pierwszej kopii wynosi 6 sekund. Drukarka ma funkcję druku automatycznego dwustronnego. Drukarka jest wydajna energetycznie i ma niski poziom hałasu. Uniwersalna kaseta drukarki pozwala wyeliminować konserwację. Niewielkie wymiary pozwalają też zaoszczędzić miejsce.

Funkcje i parametry minidrukarki Canon

Jest to drukarka monochromatyczna o imponującej szybkości wydruku. Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony, opracowana przez firmę Canon gwarantuje szybkie wyjście urządzenia z trybu gotowości, a czas rozgrzewania urządzenia od chwili włączenia wynosi zaledwie 10 sekund. Dzięki 6-sekundowemu czasowi oczekiwania na pierwszy wydruk żaden termin nie zostanie przekroczony. Poziom profesjonalizmu podnosi funkcja automatycznego drukowania po obu stronach dokumentu, co pozwala też zaoszczędzić papier. Do tego dochodzi doskonała jakość druku laserowego w rozdzielczości do 2400 x 600 dpi z funkcją automatycznego wyostrzania obrazu, co przekłada się na ostry tekst i wyraźną grafikę. Specjalnie opracowany przez markę Canon toner MS – Magnetic Spherical – zapewnia optymalne rezultaty podczas drukowania każdej kopii.

drukarka laserowa canon mała

okazje.info.pl

Drukarka jest wydajna, ale też ekonomiczna – zużywa zaledwie 1,4 W w trybie uśpienia. Wygodny, umieszczony z przodu wyłącznik zasilania ułatwia wyłączanie urządzenia, jeszcze bardziej ograniczając koszty energii. Silnik ma unikalną konstrukcję i jest pozbawiony wentylatora. To przekłada się na bezgłośność urządzenia w trybie gotowości i zaskakująco cichą pracę, pozwalając użytkownikowi skupić się bez przeszkód na własnej pracy. Uniwersalna kaseta nadaje się do recyklingu. Pojemność podajnika papieru to 250 sztuk. Maksymalny rozmiar obsługiwany papieru to A4. Drukarka posiada USB.

Reklama: