Drukarka laserowa? Doskonały prezent na Dzień Matki!

Właśnie wszyscy zastanawiają sie nad tym co kupić swoim mamom z okazji bardzo ważnego dnia jakim jest Dzień Matki. Tradycyjnie wiele osób daje w tym dniu kwiaty lub czekoladki, lecz jeśli chcemy szczególnie docenić tę najbliższą nam osobę, warto do nich dołożyć jakiś bardziej nietypowy prezent, któy może również okazać się niezwykle przydatny przez długie lata. Takim prezentem może być chociażby solidna drukarka laserowa.

15

Dlaczego ona? Powodów jest wiele. Po pierwsze funkcjonalność i długotrwałość – kwiatki zwiędną, czekoladki zostaną szybko zjedzone, a drukarka będzie służyła przez dwa, pięć czy nawet dziesięć lat. Owszem, wydamy na nią dużo więcej niż na wspomniane wyżej klasyczne upominki, ale czego się nie robi dla mamy… A jeśli mamy braci czy siostry, możemy przecież złożyć się wspólnie na ten ważny prezent, rozkładając w ten sposób koszty na kilka osób.

Ostatecznością mogą być także raty, zwłaszcza że coraz więcej sklepów oferuje je w nieoprocentowanej, bardzo korzystnej dla nas formie. Płacimy więc dokładnie tyle, ile kosztuje drukarka, i ani grosza więcej, a przy tym płatność mamy rozłożoną w czasie. A, no i z drukarki przecież będzie korzystała nie tylko mama, ale nawet my sami. Możemy więc to po kryjomu potraktować nieco jako produkt egoistyczny. 😉 A jeśli nie drukarka to może jakiś inny elektroniczny prezent dla mamy? Propozycji jest mnóstwo, kilka z nich znaleźliśmy właśnie tutaj: http://prezenty.okazje.info.pl/dzien-matki/preferowany-prezent/elektroniczny-gadzet/.

Reklama: