Drukarka laserowa Pantum P3255DN

Kupując drukarkę Pantum P3255DN w zestawie otrzymujesz: toner startowy, płytę CD do instalacji drukarki, przewód zasilający, przewód ze złączem USB oraz skróconą instrukcję obsługi. W obudowie urządzenia znajduje się też osobny interfejs USB, dzięki któremu będziemy mogli drukować zdjęcia prosto z aparatu czy pendriva, bez konieczności przegrywania ich na dysk komputerowy.

W zestawie: Toner Kabel zasilający Kabel USB Płyta CD Skrócona instrukcja obsługi

Dodane złącze Ethernet pozwala na podłączenie drukarki do domowej czy firmowej sieci informatycznej, co pozwala na używanie jednego sprzętu przez wiele osób. Co jednak ważne – produkt drukuje tylko w technologii czarno-białej, ma jednak funkcję duplex (dwustronnego drukowania) i jest w stanie zadrukować w minutę aż 33 arkusze papieru w rozmiarze A4. Łączna wydajność opisywanego modelu to miesięcznie do 50 tysięcy stron.

W podajniku kartek drukarki Pantum P3255DN zmieścimy 250 arkuszy, zaś platforma odbiorcza pomieści o sto arkuszy mniej. Pamięć wewnętrzna urządzenia to 128 megabajtów, jego rozdzielczość w czerni to 1 200 dpi x 1 200 dpi, czas druku pierwszej kartki to 8 sekund. Systemy, z jakimi współpracuje sprzęt, to Microsoft Windows w wersjach:Server2003 / Server2008 / Server2012 / XP / Vista / Win7 / Win8 (32-bit/64-bit). Głośność produktu w trakcie pracy to natomiast 55 decybeli.

Tę i inne drukarki laserowe znajdziesz w tym miejscu: www.okazje.info.pl.

Reklama: