Drukarka laserowa Samsung CLP-365W

Drukarka laserowa Samsung CLP-365W wyposażona jest w unikalną, stworzoną przez Samsunga, technologię Rendering Engine for Clean Page, gwarantującą doskonałe wydruki, poprzez automatyczne zwiększanie wyrazistości tekstów i grafiki oraz eliminację białych przerw między sąsiadującymi elementami. Ponadto w drukarce zastosowano nowoczesny toner polimeryzowany, dzięki któremu wydruki są klarowne, mają głębsze kolory i są dodatkowo podkreślone stonowanym połyskiem.

źródło: Samsung

źródło: Samsung

Za sprawą większej ilości wosku w tonerze wydrukowane obrazy i dokumenty mają zwiększoną trwałość, a kartki nie zwijają się w trakcie drukowania. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, więc poradzi sobie z nim nawet zupełny laik. Bardzo wysoka rozdzielczość druku w kolorze oraz w czerni (2400×600 dpi) to dodatkowy atut tego sprzętu. Drukarka ma szybki procesor 300 MHz i pamięć RAM 32 MB. Prędkość wydruku w czerni to 18 stron na minutę, natomiast w kolorze zaledwie 4, więc nie jest to zbyt oszałamiający wynik. Również czas wydruku pierwszej strony jest dość długi i w przypadku czerni wynosi 14s, a koloru 26s.

Maksymalne obciążenie drukarki to 20000 stron na miesiąc, a emitowany przez nią poziom hałasu wynosi 45dB. Pojemna kaseta, mieszcząca 150 arkuszy pozwala na efektywne drukowanie wielu dokumentów, które zbierane są w odbiorniku mieszczącym około 50 arkuszy. Drukarka zapewnia doskonałe efekty wydruku zarówno na papierze zwykłym, jak i cienkim, grubym, typu Bond, błyszczącym, kolorowym, czy z recyclingu, a także na etykietach. Wymiary urządzenia to 21,1×38,2×30,9cm, a cena około 600-1500zł.

Reklama: