Drukarka monochromatyczna Lexmark W850N

Lexmark W850N to drukarka laserowa monochromatyczna, którą wyróżnia bardzo szybkie, niezawodne i pewne drukowanie. Posiada opcjonalnie funkcję drukowania dwustronnego oraz tace wejściowe o dużej pojemności. To zapewnia bezproblemową pracę i korzystanie z drukarki przez średniej wielkości grupy robocze w biurze. Miesięczne zużycie papieru waha się między 15 a 59 tysięcy sztuk. Jej prędkość druku wynosi do 50 stron na minutę. Pojemność podajników to 1100 stron. Drukarka posiada wejście ethernetowe i pozwala na druk bezpośredni z USB. Jest to drukarka do pracy w sieci, o doskonałej wydajności drukowania. Rozdzielczość wydruku  to 1200 x 1200 dpi.

Podzespoły drukarki Lexmark W850N

Drukarka działa w oparciu o potężny procesor o szybkości 800 MHz i 256 MB pamięci RAM w standardzie, co pozwala na przyspieszenie druku ze standardowych okolic dwudziestu stron na minutę, do aż pięćdziesięciu stron na minutę oraz wydrukowanie pierwszej strony w ciągu zaledwie sześciu sekund. Drukarka posiada również szybką kartę Gigabit Ethernet. Urządzenie zostało zaprojektowane do obsługi najtrudniejszych zadań – począwszy od nośników trudnych do zadrukowania, aż po formaty papieru maksymalnie do A3. Opcjonalnie dostępne akcesoria umożliwiają łatwe rozszerzenie pojemności do 5100 arkuszy lub dodanie modułu wykańczającego z możliwością zszywania, dziurkowania i układania z przesunięciem.

drukarka sieciowa lexmark A3

okazje.info.pl

Szybka i niezawodna

Urządzenie łączy szybkie drukowanie z niezbędnymi w biurze i przy pracy w sieci funkcjami, jak „Oczekiwanie zadań” służące do obsługi kolejek drukowania oraz Direct Web printing służące do drukowania dokumentów online na żądanie. Dodatkowo drukarka ma konstrukcję gotową do rozbudowy i współpracy z poważnymi aplikacjami biznesowymi umożliwiającymi oszczędzanie papieru, odcinanie resztek, obniżanie kosztów i zwiększanie bezpieczeństwa dokumentów. W ramach standardowych zabezpieczeń drukarka posiada zabezpieczenia sieciowe oraz ograniczenia dostępu dla użytkownika. Lexmark W850dn oferuje także klawiaturę alfanumeryczną, ułatwiającą prostą identyfikację za pomocą kodu PIN oraz szyfrowanie i kasowanie dysku jako ochronę opcjonalnego dysku twardego. Całości dopełnia intuicyjna, bezproblemowa obsługa, włącznie z czteroliniowym wyświetlaczem zapewniającym intuicyjne informacje dla użytkowników. Drukarkę znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/km/komputery/

Reklama: