Drukarki laserowe HP LaserJet P1102

Jest to kompaktowa i niedroga biurkowa drukarka laserowa, o szybkości drukowania do 18 str. / min. Jednocześnie jakość druku wynosi do 1200 dpi. A to już całkiem nieźle. Poza tym co za nią przemawia to niski koszt i druk wysokiej jakości z inteligentnym HP tonerem. Obsługa drukarki to standard. Podajnik papieru mieści 150 arkuszy.

Fot. hp.pl

Fot. hp.pl

Drukarka ta posiada również opcje drukowania dwustronnego i obsługuje formaty: A4, A5, A6, B5, pocztówki, koperty (C5, DL, B5). Do niestandardowych rozmiarów zaliczymy tutaj 147 x 211 do 216 x356 mm. Rodzaj papierudo tego typu drukarek to oczywiście zwykły, fotograficzny, papier welinowy, szorstki, koperty, etykiety, kartony, folie, pocztówki. Wymiary tej poręcznej drukarki są stosunkowo niewielkie i wynoszą (szer. x głęb. x wys.)  349 x 238 x196 mm, a waga  5,2 kg. No i wreszcie najważniejsze to wymagania sprzętowe.

A więc współdziała z Windows 7, Windows Vista, Windows XP. Drukarka ta jest idealna do pracy w profesjonalnym domowym biurze lub w małym biurze. Jest przyjazna dla użytkownika, energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Technologia Instant-on pozwala na szybki wydruk pierwszej strony w ciągu zaledwie 8,5 sekundy. Instalacja jej trwa zaledwie kilka sekund podobnie jak i sama jej konfiguracja jest bardzo prosta. Niewielka, mieszcząca się doskonale w każdym pomieszczeniu, poręczna, praktyczna, wydajna, cicha, szybka – oto jej zalety. Zatem warto. Taka jest moja opinia. Sprzęt dobry i niedrogi (oferty internetowe zaczynają się od niespełna 320 zł). Eksploatacja również mało kosztowna, zatem w sam raz dla drukujących trochę więcej.

Reklama: