Drukarki laserowe HP LaserJet P1102w

HP LaserJet P1102 to dobra drukarka do codziennego użytku. Jest to drukarka laserowa bezprzewodowa z bardzo dobrą w stosunku do ceny wydajnością. Zakup to rozsądny, gdyż bezprzewodowy serwer wydruku do drukarki, bez WiFi, byłby znacznie droższy niż zakup tej drukarki wyposażonej już w bezprzewodowy zasięg. Bezprzewodowa łączność z drukarką za pomocą oprogramowania HP jest bardzo prosta. Drukarki tej można używać z 3 różnych komputerów. Drukarka jest bardzo kompaktowa, posiada stosunkowo niewielkie wymiary, dlatego można ją postawić dosłownie gdziekolwiek.

Posiada ona ulepszoną jakość druku FastRes. Co to oznacza? Charakteryzuje się to wyraźnym tekstem w druku, ostrością obrazów i gładką grafiką. Poza tym jest ona również przyjazna środowisku. Posiada bowiem technologię HP Auto-On/Auto-Off, co sprawia że wyczuwa ona aktywność drukowania i drukarka automatycznie włącza się i wyłącza. Zmniejszone jest tutaj także zużycie papieru poprzez drukowanie wyłączne, za pomocą HP Smart Print9. HP Smart Print zapewnia bardziej optymalną opcję drukowania przez drukowanie stron internetowych bez krawędzi i pustych stron.

źródło: HP

Jest to zatem idealny produkt dla użytkowników zarówno profesjonalnych jak i tych w domu lub w małym biurze, którzy szukają przystępnej, przyjaznej dla użytkownika, energooszczędnej i przyjaznej dla środowiska drukarki. Z danych technicznych to warto jeszcze wspomnieć o wydajności i prędkości wydruku. Zatem drukuje do 18 stron na minutę i do 600 x 600 dpi.  Jest monochromatyczną drukarką laserową z Wi-Fi i zintegrowanym USB 2.0.

Reklama: