Drukarki laserowe Kyocera-Mita – FS-C8500DN

Drukarki laserowe Kyocera-Mita – FS-C8500DN kosztują od 1 026 do 1 240 złotych w dwóch sklepach internetowych, w których można je aktualnie zakupić. Technologia druku jest tutaj kolorowa, natomiast maksymalnym rozmiarem papieru może być format A3. Zaletą urządzenia jest z pewnością fakt, że urządzenie pracuje w sieci. Prędkość druku, zarówno mono, jak i w kolorze, wynosi w przypadku tego sprzętu 55 stron w ciągu jednej minuty. Rozdzielczość wydruku w obydwu wersjach jest następująca: 600 x 600 dpi.

fot. Kyocera

fot. Kyocera

Jeżeli chodzi o inne parametry techniczne, charakteryzujące wersję FS-C8500DN, pamięć wewnętrzna jest na poziomie 1024 MB. Gramatura papieru w opisywanej właśnie drukarce to 60 g/m2. Poza tym, wydajność miesięczna sprzętu marki Kyocera-Mita – FS-C8500DN może sięgać nawet 150 tysięcy stron. Jeżeli natomiast chodzi o wydajność przy pięcioprocentowym pokryciu strony w formacie A4, liczy ona 18 tysięcy arkuszy papieru.

Do prezentowanego urządzenia przydaje się purpurowy toner firmy Kyocera. Jest on oczywiście dostosowany do używania w drukarkach laserowych, a jego niewątpliwą zaletą jest to, że gwarantuje błyskawiczny i niezwykle dokładny wydruk. Ten wkład laserowy jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które często korzystają z takiego rodzaju sprzętu i pragną zaoszczędzić na kosztach eksploatacji, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości. Warto dodać, że dane urządzenie posiada złącze, którym jest interfejs USB. Gabaryty danej drukarki sprawiają, że można ją umieścić w wielu miejscach. Sprawdź, jak drukarka Kyocera-Mita wypada w rankingu popularności Okazje.info.

Reklama: