HP Color LaserJet Enterprise M750n D3L08A

HP Color LaserJet Enterprise M750n D3L08A to drukarka, która pozwala na drukowanie dużych ilości profesjonalnej jakości dokumentów w formatach od pocztówkowego do SRA3. Posiada dużą produktywność dzięki intuicyjnym narzędziom do zarządzania i wygodnej funkcji drukowania z notebooków, smartfonów i tabletów.

Profesjonalny druk w warunkach biurowych

HP Color LaserJet Enterprise M750n D3L08A umożliwia wykonywanie wysokonakładowego druku profesjonalnych dokumentów w kolorze, w wielu formatach. Stałą wydajność zapewniają intuicyjne, łatwe w użyciu narzędzia do zarządzania. Drukarka zwiększa możliwości firmy poprzez drukowanie dużych nakładów bez konieczności częstej zmiany papieru dzięki dużej pojemności podajników. Urządzenie automatycznie rozpoznaje format i rodzaj papieru w celu uzyskania najlepszych rezultatów, a to gwarantuje większą wydajność pracy. Moduł automatycznego druku dwustronnego pozwala zwiększyć wydajność i wszechstronność, a doskonałe kolorowe wydruki uzyskamy z dużą prędkością. Szybkie drukowanie możliwe jest za pośrednictwem łatwo dostępnego portu USB. Dysk twardy z zabezpieczeniem zapewnia ochronę wrażliwych danych.

drukarka laserowa do firmy

okazje.info.pl

HP Color LaserJet Enterprise M750n waży 52,4 kg. Maksymalna rozdzielczość wydruku czarno-białego to 600 x 600 dpi. Rozdzielczość maksymalna w kolorze to 600 x 600 dpi. W urządzeniu zastosowano technologię wygładzania obrazu HP ImageREt 3600. Rozmiar ekranu podglądu to 2,03″. Drukarka działa w oparciu o procesor 800 MHz.. Zainstalowana pamięć RAM to 1 GB. Standardowe języki drukarki to PCL 5C, PostScript 3, PCL 6, PDF 1.4.

Reklama: