HP LaserJet 1022N

Drukarka laserowa HP LaserJet 1022N zmieści się z pewnością na każdym biurku, ponieważ jest niewielkich rozmiarów. Jej wymiary to 371 x 244 x 241 mm. Maksymalny format papieru, jaki jest obsługiwany przez dane urządzenie, to A4. Pierwsza strona będzie wydrukowana już w ciągu 8 sekund, natomiast szybkość pracy na minutę z rozdzielczością 1200 dpi wynosi w tym przypadku 18 stron. W podajniku papieru zmieści się 150 arkuszy. W ciągu jednego miesiąca obciążenie prezentowanej właśnie drukarki sięga 8000 stron, tymczasem żywotność bębna wynosi 20000 arkuszy papieru.

Drukarki laserowe HP LaserJet 1022N

Fot. hp.pl

Zainstalowana pamięć ma 8/8 MB. W tym sprzęcie zastosowano niedrogą kasetę 12A, która wystarczy na wydrukowanie 3000 stron przy pięcioprocentowym zapełnieniu. Drukarka bardzo znanej marki jest podłączana do komputera za pomocą złącza USB. Model marki HP LaserJet 1022N ma także kartę sieciową, która umożliwia podłączenie urządzenia do sieci. W ten sposób można z niego korzystać z wielu komputerów jednocześnie, co jest niezwykle użytecznym rozwiązaniem. Produkt waży 5,5 kg, w związku z czym jest on bardzo łatwy do przenoszenia.

W zestawie, wraz z opisywaną drukarką, występuje płyta ze sterownikami. Poza tym, jest tutaj komplet kabli oraz pisemna karta gwarancyjna. Sprzęt został objęty półrocznym okresem gwarancji, jednakże zazwyczaj działa on bezawaryjnie znacznie dłużej. W sklepie internetowym, w którym jest w tej chwili możliwa do nabycia, drukarka kosztuje 239 – 460 złotych. 

Reklama: