HP LaserJet P1102

fot. HP

fot. HP

HP LaserJet P1102 można zakupić w 53 sklepach internetowych. Kosztuje w nich od 289 do 676 złotych. Posiada podajnik papieru na 150 sztuk i umożliwia drukowanie na papierze do formatu Legal, kartonach i foliach. Prędkość druku wynosi 18 stron na minutę dla formatu A4 oraz 19 stron w ciągu minuty dla formatu letter. Taca odbiorcza jest w stanie pomieścić sto stron. Pierwsza strona wydrukowana zostaje po dziewięciu sekundach. Wydajność tonera startowego wynosi 700 stron, natomiast w ciągu miesiąca urządzenie ma pięć tysięcy stron wydajności.

Zastosowana w tym sprzęcie technologia HP FastRes 1200 zapewnia wysoką jakość wydruku. Możliwe jest tutaj zmniejszanie rozmiarów drukowanych, a przy tym tekst jest wyraźny i ma jednolite odcienie obrazu. Występujące w prezentowanej drukarce technologie Instant-on oraz HP Auto-On/Auto-Off wpływają na oszczędzanie energii. O mniejsze zużycie papieru dba natomiast HP Smart Web Printing.

HP LaserJet P1102 drukuje czarno-biały papier. Rozdzielczość wydruku (mono) wynosi 600 x 600 dpi. Pamięć wewnętrzna w prezentowanym urządzeniu wynosi 2 MB. Gramatura papieru to 60 g/m2. W tym sprzęcie występuje złącze, jakim jest interfejs USB. Niestety, drukarka nie może pracować w sieci. Jej wymiary są następujące: 349 x 238 x 196 mm. Urządzenie waży 5,2 kg. Producent objął je rocznym okresem gwarancji. Urządzenie można nabyć np. za pośrednictwem porównywarki cen Okazje.info, gdzie istnieje możliwość także poznania opinii o sprzęcie użytkowników. By to zrobić wystarczy kliknąć w link: http://www.okazje.info.pl/komputery/drukarki-laserowe/.

Reklama: