HP LaserJet Pro CP1025nw           

Drukarka laserowa HP LaserJet Pro CP1025nw to energooszczędne urządzenie, które przeznaczone jest do małych firm oraz domowych biur. Sprzęt ten wyposażony jest w WiFi oraz kartę sieciową Ethernet 10/100, a także interfejs USB 2.0. Rozdzielczość wydruku zarówno w kolorze, jak i w czerni wynosi 600 x 600 dp. Z kolei czas wydruku pierwszej strony dla koloru wynosi 27,5 sekundy, natomiast dla czerni zaledwie 15,5 sekundy. Prędkość wydruku w kolorze wynosi 4 strony na minutę, natomiast w czerni 16 stron na minutę, więc różnica jest dość spora.

fot. HP

fot. HP

Deklarowane miesięczne obciążenie wynosi 15 tysięcy stron, a pamięć RAM drukarki to 64 MB. Urządzenie to drukuje na wielu rodzajach nośników, między innymi na papierze fotograficznym, błyszczącym, dziurkowanym, firmowym, ekologicznym, typu bond, kolorowym, szorstkim, zwykłym i wstępnie zadrukowanym, a także na kopertach, kartonach, etykietach i foliach. W drukarce znajduje się odbiornik na 50 arkuszy oraz podajnik na 150 arkuszy. Wspierane przez urządzenie systemy operacyjne to Windows 7, Windows XP, Windows Vista i Mac OS X.

W trakcie drukowania urządzenie pobiera 295 W mocy, natomiast podczas wyczekiwania tylko 8 W mocy. Poziom hałasu w czasie pracy to 49 dB. Urządzenie ma kolor szaro-czarny, a jego wymiary to 22,3 x 40 x 40,2 cm. W załączonym wyposażeniu znajduje się kaseta z kolorowym tunerem i kaseta z czarnym tunerem, a także płyta instalacyjna i przewód zasilający. Cena tej drukarki wynosi 570 zł do 950 zł, więc warto poszukać najkorzystniejszej oferty.

Reklama: