HP LASERJET PRO M125a

Drukarki laserowe marki HP LASERJET PRO M125a, obsługujące jedynie format A4, kosztują od 494 do 649 w sklepach internetowych, w których aktualnie występują. To urządzenie śmiało można uznać za wielozadaniowe, bowiem umożliwia zarówno drukowanie, jak też kopiowanie oraz skanowanie. Sprzęt pracuje z prędkością 20 stron na minutę, a pierwsza strona jest drukowania w ciągu 9,5 sekundy. Miesięcznie to urządzenie jest w stanie maksymalnie wydrukować do 8000 stron, natomiast zalecana liczba stron w ciągu miesiąca wynosi od 250 do 2000. Produkt niezwykle znanej marki ma kompaktowe rozmiary.

Drukarki laserowe HP LASERJET PRO M125a

Fot. hp.pl

Na uwagę zasługuje fakt, że prezentowany sprzęt jest bardzo łatwy do zainstalowania, dzięki czemu użytkownik oszczędza sporo czasu. Rozpoczęcie pracy jest błyskawiczne, gdyż występuje tutaj funkcja HP Smart Install i nie wymaga do tego płyty CD.1. Mniejsze zużycie energii zapewnia tymczasem technologia Instant-On, która ogranicza zużycie energii w czasie kopiowania. Oszczędność energii zapewnia również technologia HP Auto-On/Auto-Off, która włącza urządzenie, jeżeli jest potrzebne, a także wyłącza je, kiedy się już z niego nie korzysta.

Jakość druku w czerni, czyli w trybie best, jest odpowiednia, ponieważ mamy tutaj rozdzielczość do 600 x 600 dpi. Procesor w przypadku takego sprzętu działa z szybkością 600 MHz. Wpływ na sprawne oraz dokładnie użytkowanie modelu HP LASERJET PRO M125a ma występowanie w jego przypadku przejrzystego wyświetlacza LED. Drukarkę w cenie od 375 zł znajdziecie m.in. na Okazje.info.

Reklama: