Konica Minolta Magicolor 1600w

Jedną z drukarek laserowych naprawdę wartych uwag jest Konica Minolta Magicolor 1600w, dlatego też chcielibyśmy dzisiaj poświęcić jej nieco uwagi w naszej recenzji.

źródło: Konica Minolta Co.

Jest to sprzęt wyprodukowany przez japońską korporację Konica Minolta Co., działającą na ogólnoświatowym rynku od tysiąc osiemset siedemdziesiątego trzeciego roku. Jest to więc firma z długoletnią tradycją, oferująca swoim klientom tylko sprawdzone oraz renomowane produkty. Do takich należy również wspomniana drukarka laserowa, która pozwala zarówno na wydruk czarno – biały, jak i kolorowy. Jej zaletą jest to, że działa z wieloma systemami operacyjnymi. Osoby będące w posiadaniu komputerów z oprogramowaniem Windows XP, Windows 2000, Windows Server 2003 x64, Windows Vista x64, Windows XP Professional x64, Windows 7, Windows Server 2003, Windows Vista nie będą mieć żadnych problemów z odpowiednim działaniem sprzętu.

Drukarka ta jest również stosunkowo lekka – waży zaledwie czternaście i cztery dziesiąte kilograma. Jej wymiary to trzydzieści osiem centymetrów (głębokość) na dwadzieścia siedem i pół centymetra (wysokość). Zastosowana została tutaj technologia wydruku GDI, czyli emulacja. Zarówno przy wydruku kolorowym jak i czarno-białym uzyskamy tysiąc dwieście na sześćset dpi, czyli plamek na jeden cal.

Szybkość wydruku wynosi tutaj dwadzieścia stron na minutę w przypadku druku czarno -białego oraz pięć stron na minutę w przypadku opcji wydruku kolorowego, przy czym czas wydruku pierwszej strony wynosi odpowiednio trzynaście i dwadzieścia dwie sekundy. Drukarka ta z pewnością może się więc sprawdzić w biurze, gdzie potrzebujemy szybko wydrukować dokumenty, jak i w zaciszu naszego domu, gdzie możemy drukować swoje ulubione zdjęcia. Chcąc kupić ją w korzystnych cenach, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy serwisu Okazje.info.

Reklama: