Kyocera FS-1041

Drukarki laserowe Kyocera FS-1320DNKyocera FS-1041 to bardzo dobrej jakości drukarka. Umożliwia ona szybkie drukowanie z prędkością nawet do 20 stron na minutę w formacie A4. Kyocera FS-1041 posiada uniwersalną kasetę tuszu, która umożliwia nam wydrukowanie nawet do 250 dużych arkuszy. Dużą zaletą drukarki Kyocera FS-1041 jest bardzo wysoka rozdzielczość wydruku, która dochodzi nawet do 1200 dpi. Kyocera FS-1041 obsługuje nie tylko system Windows, ale i Macintosh.

Drukarka posiada niewielkie rozmiary oraz opcję dzięki której uruchomimy ją tylko wtedy gdy podamy skan palca. Drukarka Kyocera FS-1041 nie należy do hałaśliwych dodatkowo została wyposażona w możliwość pracy w trybie cichym, gdzie jest praktycznie niesłyszalna. Kyocera FS-1041 to drukarka zbudowana z licznych komponentów, które charakteryzują się między innymi wysoką trwałością co oznacza, że będziemy mogli korzystać z drukarki przez długie lata. Kolejnym plusem drukarki Kyocera FS-1041 są bardzo niskie koszty ogólnej eksploatacji dzięki czemu możemy wykonać sporo wydruków, zanim będzie nam potrzebny nowy tusz.

Drukarka Kyocera FS-1041 jest po prostu niezawodna. Przeznaczona jest dla bardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie szybkość i jakość działania. Kyocera FS-1041 jest w stanie zapewnić nam wielofunkcyjny kolor, który będzie ładnie wyglądał na drukowanych arkuszach jest to plus dla użytkownika. Warto zapamiętać, że drukarka Kyocera FS-1041 doskonale sprawdza się w domu lub innym miejscu, gdzie potrzebujemy szybkiego i odpowiedniej jakości druku. Drukarkę w cenie od 198 zł znajdziesz na Okazje.info.

Reklama: