Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510

Brother DCP-1510 to wielofunkcyjne urządzenie do drukowania, kopiowania i skanowania, w technologii laserowej, monochromatyczne, oferujące prędkość druku aż do 20 stron na minutę.

Idealne rozwiązanie dla małych firm i do domu

Brother DCP-1510 to doskonałe rozwiązanie dla małych grup roboczych, jak i dla użytkowników domowych. Jest do tego niezwykle prosty w instalacji i charakteryzuje się wysoką prędkością druku w doskonałej rozdzielczości wynoszącej 2400 x 600 dpi. Pierwsza strona wydruku jest gotowa w mniej niż dziesięć sekund. Urządzenie zostało wyposażone w podajnik papieru na 150 arkuszy, dzięki czemu nie ma potrzeby jego częstego uzupełniania. Dodatkowo urządzenie DCP-1510E jest kompatybilne z tonerami wystarczającymi na tysiąc stron wydruku,  a to pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. Toner startowy także pozwala na wydruk tysiąca stron.

urządzenie wielofunkcyjne

okazje.info.pl

W swej funkcjonalności urządzenie ma kompaktowe wymiary: szerokość 385 mm, głębokość 340 mm i 255 mm wysokość. Do tego dochodzi jeszcze niewielka waga na poziomie 7 kg. To sprawia, że bez problemu zmieści się w nawet niewielkiej przestrzeni biurowej. Zastosowana w urządzeniu nowoczesna technologia laserowa zapewnia wysoką jakość drukowanych dokumentów, za relatywnie niewielką cenę. Powoduje również, że urządzenie jest mniej podatne na problemy związane z zacinaniem papieru. Z kolei brak wentylatora sprawia, że poziom hałasu w urządzeniu jest niższy niż 51 dB. W urządzeniu wykorzystano też specjalne wałki, co chroni wydruki przed zagnieceniami i zakrzywieniami. To rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest wydajne i niezawodne. Miesięczna wydajność drukarki to 1800 stron. Skaner ma rozdzielczość 1200 x 600 dpi. Maksymalny obsługiwany format papieru to A4. Drukarka ma funkcję druku dwustronnego.

Reklama: