Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1622 WE

Brother DCP-1622 WE to laserowe urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania oraz wi-fi. DCP-1622WE to urządzenie wielofunkcyjne, które wyróżnia się niskimi kosztami druku, ponieważ model obsługuje wydajne tonery Brother, które dostępne są w przystępnej cenie.

Zalety urządzenia i specyfikacja techniczna

DCP-1622WE charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, wygodną obsługą, eleganckim designem i wbudowaną siecią bezprzewodową. Urządzenie to dedykowane jest użytkownikom domowym i małym przedsiębiorstwom. Urządzenie drukuje z prędkością do dwudziestu stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie dziesięciu sekund. Zarówno model startowy, jak i standardowy tonera umożliwiają wydrukowanie do tysiąca pięciuset stron. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwala na zachowanie niskich kosztów druku. Dodatkowym atutem urządzenia jest jego łatwa instalacja i intuicyjna obsługa. DCP-1622WE jest wyposażone w dwuwierszowy wyświetlacz. Model posiada podajnik papieru o pojemności 150 arkuszy. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych 802.11b/g/n i oferuje 32 MB wbudowanej pamięci oraz szybki interfejs USB 2.0.

drukarka brother ze skanerem i ksero

okazje.info.pl

Brother DCP 1622WE obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do urządzeń mobilnych oraz drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad, tablety czy smartfony. Model pozwala przy tym na skanowanie do obrazu, plików, wiadomości e-mail oraz usługi SharePoint. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD, a maksymalny obsługiwany rozmiar papieru to A4. Rozmiar wyświetlacza to szesnaście znaków w każdym z dwóch wierszy. Drukarka posiada laser klasy pierwszej, zgodnie z normą IEC60825 – 1:2007. Komunikację zapewnia sieć bezprzewodowa oraz USB. Wymiary urządzenia to szerokość 385 mm, głębokość 340 mm i wysokość 255 mm. Drukarka waży 7,2 kilograma. Poziom hałasu podczas druku to 52 dB, w trybie gotowości – 32 dB. Typowe zużycie energii to 0,7k Wh na tydzień.

Reklama: