Laserowe urządzenie wielofunkcyjne z faksem RICOH SP 213SUW

RICOH SP 213SUW to urządzenie wielofunkcyjne, wysokiej jakości, laserowe, z automatycznym podajnikiem dokumentów. Dodatkowo posiada wbudowany faks.

Właściwości urządzenia RICOH SP 213SUW

Urządzenie jest monochromatyczne, działające w oparciu o jeden wkład drukujący. Posiada interfejs do komputera, w postaci portu USB 2.0. Maksymalny obsługiwany rozmiar papieru to A4, a obsługiwane systemy operacyjne to Microsoft Windows 2012 Server, Microsoft Windows 2008 Server, Microsoft Windows 2003 Server, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP. Urządzenie wielofunkcyjne RICOH SP 213SUW typu 4 w 1 posiada zainstalowaną pamięć 16 MB. W ramach urządzenia można drukować, kopiować, skanować i używać faksu. Urządzenie może pracować w sieci bezprzewodowej. Rozdzielczość druku to 600 lub 1200 dpi. Rozdzielczość optyczna skanera główna to 300 dpi.

urządzenie wielofunkcyjne laserowe

okazje.info.pl

Drukarka waży 11 kg. Prędkość druku mono to 22 strony na minutę. Wydajność drukarki to 20 tysięcy stron na miesiąc. Urządzenie sprawdzi się doskonale w niewielkim biurze, do obsługi jednej lub kilku małych grup roboczych, jak również w domu, jeśli to tutaj pracujemy. Zapewni szybki wydruk bardzo dobrej jakości. Jest wydajna, niewielkich rozmiarów i funkcjonalna.

Reklama: