Monochromatyczna drukarka laserowa Epson AcuLaser M4000TN

AcuLaser M4000TN od Epson to szybka, monochromatyczna drukarka laserowa formatu A4, przeznaczona do użytkowania przez średnie i duże grupy robocze. Drukarka zapewnia szybką obsługę dużych nakładów drukowania przy niskim koszcie na stronę i imponującej szybkości 43 strony na minutę.

Idealna do profesjonalnego druku

Dzięki standardowym opcjom pracy w sieci oraz wszechstronnym dodatkom, drukarka nadaje się idealnie do zastosowań profesjonalnych w biurze.  lub użytku pionowym. Drukarka zapewnia drukowanie z prawdziwą rozdzielczością 1200 dpi, szybkością do 43 stron na minutę i prostą obsługę. Ponadto działa dłużej dzięki doskonałej obróbce papieru i wysoce wydajnym tonerom. Urządzenie posiada moduł drukowania na obu stronach, dodatkowe kasety na papier, zestawienie, dodatkową pamięć i zaawansowane rozwiązania. Stanowi szybkie rozwiązanie do biznesowych wydruków wysokonakładowych – drukowania monochromatycznych dokumentów o wspaniałej jakości z szybkością do 43 stron na minutę.

drukarka laserowa epson

okazje.info.pl

Urządzenie zostało zbudowane pod kątem obciążającej eksploatacji i posiada wysoce wydajne tonery i standardową, 700-arkuszową kasetę z możliwością rozszerzenia do 1800 arkuszy. Drukarka ma wysoką rozdzielczość. Oferuje wszechstronne możliwości podłączania poprzez standardowe złącze sieci Ethernet, szybkie złącze USB 2.0 i równoległe, opcjonalne złącze typu B. Drukarka zapewnia również prostą i intuicyjną obsługę. Ma duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny dla prostego sterowania i przejrzysty dostęp do funkcji użytkownika. Dla większej wydajności urządzenia, drukarka oferuje również druk dwustronny.

Reklama: