Monochromatyczna drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M806dn

HP LaserJet Enterprise M806dn to drukarka laserowa czarno – biała, umożliwiająca szybką realizację zleceń drukowania za sprawą dodatkowej, dużej pojemności podajnika i uniwersalnych opcji zarządzania papierem. Przy tym modelu drukarki, drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych jest łatwe – zapewnia to bezpośredni druk bezprzewodowy i technologia Touch-to-Print.

Wydajna i efektywna praca biurowa

Urządzenie oferuje też łatwe możliwości rozbudowy, które zapewniają ochronę inwestycji. Możemy zwiększyć wydajność urządzenia, a przez to zapewnić lepszą efektywność pracy w zespołach roboczych. Model ten umożliwia szybkie i łatwe drukowanie dużych zleceń z prędkością do 56 stron na minutę w formacie A4, co jest możliwe dzięki dodatkowej pojemności podajnika na maksymalnie 4600 arkuszy. Wszechstronne opcje zarządzania papierem obejmują zszywacz, system układania, dziurkowania i tworzenia broszur, co dodatkowo usprawnia pracę. Możliwość szybkiego wykonywania zadań zapewnia duży, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm (4,3″).  Drukarkę można kontrolować i monitorować na poziomie centralnym nawet z daleka za pośrednictwem systemu HP Web Jetadmin. Można też wprowadzić strategię ochrony dla całej floty urządzeń HP z oprogramowaniem HP Imaging and Printing Center oraz zapewnić bezpośrednie zabezpieczenie drukarek HP Instant-on i ochronę poufnych danych wysyłanych do drukarki za pomocą dysku twardego HP High-Performance Secure.

drukarka hp do biura

okazje.info.pl

Standardowa pojemność pamięci to 1 GB, maksymalnie 5 GB. Standardowa pojemność podajnika papieru to dwie tace na 500 arkuszy, podajnik uniwersalny na 100 arkuszy oraz opcjonalny podajnik o dużej pojemności na 3500 arkuszy. Standardowa pojemność odbiornika papieru to 500 arkuszy. Wymiary drukarki to szerokość 1390 mm, głębokość 648 mm i wysokość 655 mm. Urządzenie waży 76,1 kg. Maksymalny obsługiwany format papieru to A3.

Reklama: