Monochromatyczne urządzenie laserowe 3 w 1 Canon i-SENSYS MF231

Canon i-SENSYS MF231 to monochromatyczne urządzenie laserowe typu 3 w 1, stworzone z myślą o szybkości i niezawodności pracy, idealne do domowych biur i niewielkich firm. Dzięki temu urządzeniu możemy drukować, kopiować i skanować w wysokiej jakości, szybko i niezawodnie, a to wszystko przy jednoczesnej łatwej i intuicyjnej obsłudze urządzenia.

Drukowanie

Szybkość druku to 23 strony na minutę, w formacie maksymalnie A4. Intuicyjny wyświetlacz LCD ułatwia operowanie urządzeniem, a wysokiej jakości funkcje drukowania oraz duża pojemność podajnika wynosząca 250 arkuszy, umożliwiają wydajną pracę.

Skanowanie

Zastosowany w urządzeniu skaner jest typu płaskiego z funkcją OCR. Ma wysoką rozdzielczość, z łatwością i w dobrej jakości kopiuje i łatwo zachowuje dokumenty papierowe w formacie cyfrowym. Ma też zainstalowane oprogramowanie do optycznego rozpoznawania znaków (OCR), dzięki czemu skaner  tworzy edytowalne dokumenty PDF z możliwością wyszukiwania tekstu.

urządzenie wielofunkcyjne canon

okazje.info.pl

Parametry skanowania to skan w kolorze w rozdzielczości optycznej max. 600 dpi x 600 dpi. Szybkość skanowania jednostronnego w trybie monochromatycznym to trzy strony na minutę w rozdzielczości 300 x 300 dpi oraz cztery strony na minutę w trybie kolorowym, jednostronnym, także w rozdzielczości 300 x 300 dpi. Głębia koloru skanowania to wejście 24 bity i wyjście 24 bity. Skala szarości posiada 256 poziomów. Maksymalna szerokość skanowania to 216 mm.

Kopiowanie

Czas druku pierwszej kopii to w przybliżeniu maksymalnie dziewięć sekund. Rozdzielczość kopiowania to maksymalnie 600 x 600 dpi. Urządzenie kopiuje w trybie Tekst i fotografia, Tekst i fotografia (Duża szybkość), Fotografia, Tekst. Możliwe jest kopiowanie wielokrotne, do 999 kopii. Można również wykonać duże powiększenie lub pomniejszenie kopii do 25,4 tysiąca %, co 1 %. Inne funkcje to sortowanie pamięci 2 na 1 i 4 na 1 oraz kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych.

 

Reklama: