Drukarka laserowa OKI B401d

OKI B401d to nowoczesna szybka drukarka laserowa, która jest stworzona na monochromatycznej bazie. Oferuje ona wydrukowane dokumenty w bardzo wysokiej jakości, dzięki nowym rozwiązaniom. Urządzenie posiada oczywiście dwa odbiorniki i nowoczesne moduły, służące do drukowania dwustronnego. Opcja ta dostępna jest w standardzie. Drukarka posiada wyświetlacz, który niestety nie jest podświetlony.

Oczywiście urządzenie ma wymiary tak naprawdę standardowe. Dopiero po rozłożeniu podajnika uniwersalnego oraz tylnego odbiornika jej gabaryty wzrastają do 69,5 cm. Waga drukarki wraz  z materiałami używanymi przez urządzenie sięga 11 kg a więc widzimy, że urządzenie jest stosunkowo ciężkie. Panel drukarki to sterujący dwuwierszowy wyświetlacz tekstowy, który nie posiada podświetlenia, co wspomniane już było wcześniej. OKI B401d posiada w zestawie złącza obejmujące porty USB 2.0. Porty te, są umiejscowione w bardzo dostępnym miejscu – jest to oczywiście boczna ściana przedniego panelu, gdzie znajduje się też włącznik i wyłącznik drukarki.

Drukarka posiada też tryb uśpienia, który pobiera tylko 5,4 W. Urządzenie to podczas pracy jest dosyć głośne, gdzie średni poziom hałasu wynosi aż 52,1 dB. Gdy drukarka jest w  gotowości, to przez prawie czas słychać wentylator, który chłodzi  części urządzenia. Dopiero po pewnym czasie urządzenie staje się bezgłośne. Podsumowując drukarka OKI B401d jest urządzeniem naprawdę średniej klasy a jej cena sięga od 200 do 560 zł.

Reklama: