Kategoria: Porady

Drukarki dla firm

Praca biurowa, bez względu na swój charakter, jest nieodłącznie związana ze sporą ilością drukowanych dokumentów lub pomocy do pracy. Wybierając drukarki dla firm trzeba uwzględnić przede wszystkim potrzeby i codzienne obowiązki pracowników, którzy będą korzystać z urządzenia. W przypadku większych powierzchni biurowych świetnie sprawdzi się większa drukarka laserowa z wifi i skanerem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, więcej »

Drukarki laserowe a atramentowe

Pomimo, że coraz więcej dokumentów oraz grafik przekazujemy sobie drogą elektroniczną, wciąż konieczne jest drukowanie niektórych elementów. Najwygodniejszym sposobem jest drukowanie we własnym domu, jednak większość osób, które zastanawia się nad zakupem musi podjąć decyzję, czy zdecydować się na drukarki laserowe, a atramentowe. Obie drukarki mają swoje wady i zalety, oraz zapewniają inną jakość druku. więcej »

Monochromatyczna drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M806dn

HP LaserJet Enterprise M806dn to drukarka laserowa czarno – biała, umożliwiająca szybką realizację zleceń drukowania za sprawą dodatkowej, dużej pojemności podajnika i uniwersalnych opcji zarządzania papierem. Przy tym modelu drukarki, drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych jest łatwe – zapewnia to bezpośredni druk bezprzewodowy i technologia Touch-to-Print. Wydajna i efektywna praca biurowa Urządzenie oferuje też łatwe możliwości więcej »

Ranking laserowych urządzeń wielofunkcyjnych

Największą popularnością wśród modeli wielofunkcyjnych urządzeń laserowych u klientów porównywarki Okazje.info cieszyły się urządzenia marki Samsung, Brother i OKI. Samsung Xpress SL-M2070 to urządzenie wielofunkcyjne 3 w , które usprawnia przepływ pracy i wydajnie spełnia wszystkie potrzeby biura w zakresie drukowania. Użytkownicy mogą drukować, kopiować i skanować, korzystając z maksymalnej elastyczności. Innowacyjne funkcje kopiarki, takie jak więcej »

Drukarka laserowa? Doskonały prezent na Dzień Matki!

Właśnie wszyscy zastanawiają sie nad tym co kupić swoim mamom z okazji bardzo ważnego dnia jakim jest Dzień Matki. Tradycyjnie wiele osób daje w tym dniu kwiaty lub czekoladki, lecz jeśli chcemy szczególnie docenić tę najbliższą nam osobę, warto do nich dołożyć jakiś bardziej nietypowy prezent, któy może również okazać się niezwykle przydatny przez długie więcej »

Parametry papierów do drukarek

Kupując papier do drukarki warto zastanowić się nie tylko nad jego rodzajem. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na podstawowe parametry papieru. Wybór papieru do drukarki nie jest prostą sprawą. Źle dobrany może wpłynąć na jakość druku, a także (co gorsze) na stan sprzętu. Dlatego też tak ważny jest odpowiedni dobór papieru. Parametry papieru do drukarek więcej »

Wydruk laserowy a atramentowy – który z nich jest lepszy i trwalszy?

Dziś coraz więcej osób zastanawia się nad tym, co jest lepsze – drukarki atramentowe czy laserowe? Jednak przede wszystkim decydując się na zakup drukarki warto zastanowić się nad jakością wydruków. Co jest w takim razie lepsze: drukarki laserowe czy atramentowe? Druk atramentowy czy laserowy? Podstawowym minusem druków atramentowych jest konieczność wyschnięcia strony przed jej dotknięciem. więcej »

Drukowanie niestandardowe – fotografie, wizytówki, etykiety i koperty

Czasem zdarza się, że potrzebujemy wydrukować niestandardowy format. Czy możemy do tego użyć zwykłej drukarki laserowej? Jak najbardziej tak. Niezależnie od tego, czy chcemy wydrukować kopertę, etykietę, wizytówkę, zdjęcie czy dyplom – możemy tego sprawnie dokonać na standardowym sprzęcie. Wystarczy jedynie wiedzieć jak to zrobić. Drukowanie kopert i etykiet Aby bez przeszkód wydrukować koperty lub więcej »