Przenośna drukarka termiczna BROTHER PocketJet PJ-763

Nie tylko smartfony czy laptopy są coraz mniejsze. Producenci oferują już także małe, przenośne drukarki laserowe, takie jak BROTHER PocketJet PJ-763. Urządzenie to waży niecałe pół kilograma (dokładnie czterysta osiemdziesiąt gram), a jego szerokość to dokładnie dwadzieścia sześć centymetrów. Zaznaczmy na początku też, że drukarka jest kompatybilna z papierami w formacie A4.

Przenośność to podstawa!

BROTHER PocketJet PJ-763 działa w trybie bezpośredniego, termicznego druku. Dzięki temu nie potrzebujemy montować w niej żadnego tonera, co gwarantuje nie tylko wygodę, ale i znacznie obniżone koszty eksploatacji. Jeśli chodzi o prędkość wydruku, to powyższy sprzęt pracuje w tempie ośmiu stron na minutę, przy czym rozdzielczość to trzysta dpi x trzysta dpi. Ciekawostką jest to, że możemy tu drukować zarówno na klasycznych arkuszach A4, jak i na rolkach szerokością odpowiadających wspomnianemu formatowi.

Drukarka laserowa BROTHER PocketJet PJ-763 posiada pamięć ram o pojemności trzydziestu dwóch megabajtów i pamięć flash o pojemności sześciu megabajtów. Z komputerem, telefonem lub tabletem można ją połączyć za pomocą technologii Bluetooth 2.1 lub poprzez wejście USB 2.0. Dokonując zakupu oprócz samej omawianej drukarki kupujący dostaje długi kabel USB oraz specjalny arkusz czyszczący głowicę, która drukuje dokumentację. 

Reklama: