Ranking laserowych urządzeń wielofunkcyjnych

Największą popularnością wśród modeli wielofunkcyjnych urządzeń laserowych u klientów porównywarki Okazje.info cieszyły się urządzenia marki Samsung, Brother i OKI.

Samsung Xpress SL-M2070 to urządzenie wielofunkcyjne 3 w , które usprawnia przepływ pracy i wydajnie spełnia wszystkie potrzeby biura w zakresie drukowania. Użytkownicy mogą drukować, kopiować i skanować, korzystając z maksymalnej elastyczności. Innowacyjne funkcje kopiarki, takie jak kopiowanie dowodów tożsamości i wielokrotne kopiowanie jednego obrazu na stronie oraz wysyłanie zeskanowanych dokumentów na konto e-mail to rozwiązania niezbędne do osiągania imponujących rezultatów w szybko zmieniającym się świecie biznesu. Można drukować z dowolnego miejsca dzięki usłudze Google Cloud Print. Z usługi tej można korzystać z poziomu smartfona, tabletu, Google Chrome Booka, komputera stacjonarnego oraz innych urządzeń z dostępem do Internetu. Przycisk Eco pozwala na oszczędzanie tonera, papieru i energii, ponieważ umożliwia drukowanie kilku stron na jednym arkuszu, drukowanie w skali szarości oraz pomijanie pustych stron. Przycisk WPS pozwala z kolei na szybkie i bezpieczne łączenie się z siecią bezprzewodową. Jest to drukarka monochromatyczna, z prędkością wydruku 20 stron na minutę. Rozdzielczość wydruku to 1200 x 1200 dpi, podobnie jak rozdzielczość skanera. Pojemność podajnika papieru to 150 arkuszy, a maksymalny obsługiwany rozmiar papieru to A4.

laserowe urządzenia wielofunkcyjne

okazje.info.pl

Brother DCP-1610WE to laserowe urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne o funkcjonalności drukarki, kopiarki i skanera. Przeznaczone jest do użytku domowego oraz przez małe grupy robocze, przy czym może działać w ramach sieci  bezprzewodowej i charakteryzuje się wysoką prędkością druku, niewielkimi rozmiarami oraz intuicyjną obsługą. Model oferuje możliwość drukowania, kopiowania i skanowania. Posiada podajnik papieru na 150 arkuszy, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego uzupełniania papieru. Dodatkowo DCP-1610WE jest kompatybilna z tonerami na 1000 stron, które pozwalają na znacznie obniżenie kosztów eksploatacji. Kompaktowe wymiary urządzenia i niewielka waga, sprawiają, że bez problemu zmieści się ona na półce lub stanowisku pracy. Zastosowana w urządzeniu nowoczesna technologia laserowa zapewnia wysoką jakość drukowanych dokumentów za niewielką cenę, a także czyni urządzenie mniej podatne na problemy związane z zacinaniem papieru. Prędkość druku wynosi do 20 stron na minutę. Drukarka posiada ręczny duplex i ma rozdzielczość druku 2400 x 600 dpi, kopiowania 600 x 600 dpi, a skanowania 600 x 1200 dpi. Maksymalny rozmiar papieru to format A4.

laserowe urządzenia wielofunkcyjne

okazje.info.pl

Trzeci model urządzenia wielofunkcyjnego to OKI B4520MFP – czyli drukarka, skaner, kopiarka i faks w jednym. Obsługuje format A4 i ma procesor 92 MHz. Szybkość druku mono to 20 stron na minutę. Pamięć to 64 MB. Rozdzielczość druku mono to 600 x 600 dpi. Urządzenie posiada podajnik na 250 arkuszy oraz tackę odbiorczą na 100 arkuszy. Drukarka jest kolorowa. Rozdzielczość wydruku mono to 600 x 600 dpi, rozdzielczość skanera 2400 x 600 dpi. Urządzenie ma też wbudowany faks.

laserowe urządzenia wielofunkcyjne

okazje.info.pl

Reklama: