Kategoria: Recenzje

Wielofunkcyjne urządzenie Lexmark X925DE

Lexmark X925DE to urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające kolorowe i niedrogie wydruki w formacie A3 dla zapracowanych grup roboczych, przy użyciu łatwych w obsłudze funkcji i rozwiązań produkcyjnych. Wydajna, komfortowa i intuicyjna drukarka Lexmark X925DE Drukarka wyposażona jest w intuicyjny kolorowy ekran dotykowy oraz automatyczny rewersyjny podajnik dokumentów (RADF). Umożliwia wykonywanie niedrogich kolorowych wydruków w formacie A3. Drukarka posiada również więcej »

Sieciowa drukarka laserowa mono Xerox Phaser 3610V DN

Xerox Phaser 3610DN to sieciowa drukarka laserowa mono drukująca maksymalnie w formacie A4, wyposażona w automatyczny druk dwustronny – dupleks. Stanowi doskonałe rozwiązanie do codziennego użytku dla grup roboczych do dziesięciu użytkowników. Xerox Phaser 3610DN – specyfikacja i cechy drukarki Urządzenie drukuje do 45 stron na minutę, na papierze o maksymalnych wymiarach 216 x 355 więcej »

Kolorowa drukarka laserowa Lexmark C792DTE

Lexmark C792DTE to urządzenie, które pozwoli na funkcjonalną obsługę kolorowych wydruków laserowych w grupach roboczych, przede wszystkim dzięki większej pojemności podajników papieru,uniwersalnej konstrukcji, jak również doskonałej obsłudze nośników i drukowi dwustronnemu. Łatwość obsługi urządzenia zapewnia również intuicyjny kolorowy ekran dotykowy. Wysoka jakość wydruków i wydajność Drukarka zapewnia elastyczne,wysokiej jakości wydruki w kolorze. Posiada ułatwiający obsługę więcej »

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M130a

HP M130a to urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające proste wykonywanie zadań przy użyciu najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego LaserJet od HP wykorzystującego wkłady z tonerem JetIntelligence. Drukowanie profesjonalnych dokumentów oraz skanowanie, kopiowanie na bezprzewodowym, energooszczędnym urządzeniu wielofunkcyjnym zaprojektowanym z myślą o wysokiej wydajności. Idealne do małego biura Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wydajności – drukowanie, skanowanie i kopiowanie więcej »

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1622 WE

Brother DCP-1622 WE to laserowe urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania oraz wi-fi. DCP-1622WE to urządzenie wielofunkcyjne, które wyróżnia się niskimi kosztami druku, ponieważ model obsługuje wydajne tonery Brother, które dostępne są w przystępnej cenie. Zalety urządzenia i specyfikacja techniczna DCP-1622WE charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, wygodną obsługą, eleganckim designem i wbudowaną siecią więcej »

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510

Brother DCP-1510 to wielofunkcyjne urządzenie do drukowania, kopiowania i skanowania, w technologii laserowej, monochromatyczne, oferujące prędkość druku aż do 20 stron na minutę. Idealne rozwiązanie dla małych firm i do domu Brother DCP-1510 to doskonałe rozwiązanie dla małych grup roboczych, jak i dla użytkowników domowych. Jest do tego niezwykle prosty w instalacji i charakteryzuje się wysoką więcej »

Laserowy Xerox WC3655V_X

Laserowy Xerox WC3655V_X z technologią Xerox ConnectKey zapewni przewagę konkurencyjną każdej firmie, dzięki większej wydajności i mniejszych kosztach eksploatacji. Wynika to z oszczędnej technologii opatentowanego tonera otrzymywanego metodą agregacji emulsyjnej oraz funkcji inteligentnego raportowania Cisco EnergyWise. Z panelem sterowania WorkCentre 3655 Drukarkę można obsługiwać zdalnie i bezpiecznie dzięki panelowi sterowania WorkCentre 3655. Uczynimy to z dowolnego komputera więcej »

Urządzenie 3 w 1 – Lexmark CS317dn

Lexmark CS317dn to trzyfunkcyjne urządzenie laserowe pozwalające na drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Idealnie sprawdzi się w przypadku użytku domowego oraz małych grup roboczych. Parametry urządzenia Rodzaj zastosowanego skanera to płaski z podajnikiem dokumentów, z automatycznym skanowaniem jednostronnym. W podajniku można jednorazowo umieścić maksymalnie pięćdziesiąt arkuszy papieru. Szybkość skanowania jednostronnego w formacie maksymalnie A4, zarówno w trybie więcej »