Drukarka RICOH SP100

Drukarka, która z pozoru wydaje się być bardzo mała. Ale nie dajmy się zwieść, bowiem w urządzeniu RICOH SP100 drzemie prawdziwa moc. Jest to jedna z najmniejszych laserowych drukarek, które są dziś do naszej dyspozycji. RICOH SP100 w praktyce jest też bardzo małym urządzeniem dzięki czemu możemy go postawić na biurku lub w innym miejscu. Mała wielkość urządzenia sprawia, że umieszczenie drukarki jest możliwe praktycznie wszędzie.

fot. Ricoh

Drukarka RICOH SP100 to przede wszystkim sprawdzony produkt o wysokiej jakości a jednym ważniejszym elementem jest naprawdę innowacyjny design, który wpływa jednocześnie na wygląd samego urządzenia. RICOH SP100 nie posiada jednak wentylatora w środku, przez co hałas jaki powoduje drukarka podczas pracy jest praktycznie znikomy. Sprawia to, że drukować możemy także w nocy, ponieważ nikomu nie będziemy w ten sposób przeszkadzać. Prawidłowa prędkość drukowania jednej strony to czas 6,4 sekundy co jest dobrym wynikiem zwłaszcza, jeśli lubimy drukować seriami. Urządzenie RICOH SP100 nie umożliwia nam jednak pracy w sieci a maksymalna rozdzielczość druku wynosi 1200 x 600 dpi co daje nam dobry obraz wydruku.

Drukarka RICOH SP100 jest więc bardzo uniwersalną maszyną którą możemy wykorzystać nie tylko do samego drukowania, ale również w przypadku skanowania obrazu, czy też innych czynności jakie tylko można wykonać na modelu RICOH SP100. Urządzenie to także sposób na mobilne wykorzystanie dzięki odpowiedniej funkcji w, które jest wyposażona drukarka RICOH SP100. Znajdziesz ją w porównywarce Okazje.info klikając tutaj.

Reklama: