Samsung CLP-325W

Drukarka Samsung CLP-325W będzie tematem naszej dzisiejszej recenzji. Poddamy skrótowej analizie jej parametry oraz sposób działania.

źródło: Samsung

Jej  plusem jest wbudowana pamięć wewnętrzna, która wynosi dwieście pięćdziesiąt sześć megabajtów. Maksymalna możliwa rozdzielczość wydruku wynosi dwa tysiące czterysta pikseli na sześćset pikseli. Podajnik papieru jest w stanie zmieścić sto trzydzieści arkuszy, co powoduje, że nie musimy już tak często jak kiedyś dokładać papieru do drukarki. W przypadku maksymalnej prędkości jest ona w stanie wydrukować szesnaście stron w czerni i bieli na minutę. Jeżeli chodzi o strony kolorowe to są to zaledwie cztery strony na minutę.

Mieści w sobie aż cztery wkłady z tuszami. Ta ilość wynika z tego, że kolorowy wkład jest rozdzielony, co sprawia, że urządzenie jest bardziej ekonomiczne, ponieważ wystarczy jedynie uzupełnić kolor, którego nam brakuje. Producent podaje, że wkład kolorowy powinien wystarczyć na wydrukowanie aż tysiąca kartek. Natomiast wkład czarny powinien dać nam możliwość wydrukowania tysiąca pięciuset stron. Drukarka jest naprawdę uniwersalna. Sprawdzi się zarówno w zaciszu domowym jak i w małych przedsiębiorstwach. I chodzi tu tak o wydajność, jak i niską cenę.  Korzystając z internetowej porównywarki cen drukarkę tę można bowiem kupić już za niespełna 560 zł.

Reklama: