Drukarka Samsung CLP-365

Samsung CLP-365 to dobrze wykonana drukarka laserowa wykorzystująca nowoczesną technikę druku kolorowego. Samsung CLP-365 pozwala drukować papier w formacie A4 i jest to jednocześnie maksymalny rozmiar drukowanego dokumentu przez to urządzenie. Drukarka Samsung CLP-365 jest w stanie drukować obraz o maksymalnej rozdzielczości 2400 x 600 dpi co daje nawet prędkość pracy do 18 stron na minutę w przypadku koloru czarnego i 4 stron na minutę w kolorze.

fot. Samsung

fot. Samsung

Drukarkę można swobodnie połączyć za pomocą złącz USB. Samsung CLP-365 umożliwia także pracę w sieci co sprawia, że można drukować najważniejsze elementy danej strony nie tracąc nic na tym na jakości. Idealny kolor i jakość wydruku to potrzeba sprawa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii udaje  się uchronić papier przed przypadkowym zwinięciem się jest to przydatne zwłaszcza podczas drukowania. Proces drukowania dzięki zastosowaniu lepszego wosku sprawia, że kolor jakość i jego głębia jest większa. Samsung CLP-365 to przede wszystkim 50 sztuk papieru. Tyle właśnie mieści się na tacy odbiorczej i właśnie dlatego możemy wydrukować za jednym zamachem właśnie 50 kartek papieru. Drukarka jest wyposażona w funkcję Eco co umożliwia nam oszczędność energii nawet podczas ciągłego drukowania.

Co ciekawe drukarka pozwala także na wykorzystanie funkcji takiej jak Easy Colour Manager, która w praktyce ułatwia tworzenie ciekawych profili kolorystycznych. Zyskujemy się na tym wszystkim precyzyjny kolor oraz odpowiednie logo, które będziemy mogli wydrukować sami.

Reklama: