Drukarka Samsung ML-2160

Jest to model jednej z tych drukarek, które pozwalają nam na bezpieczną i wydajną pracę. Sercem drukarki Samsung ML-2160 jest procesor o taktowaniu 300 MHz dzięki czemu urządzenie może pracować szybciej niż inne standardowe drukarki. Dzięki wykorzystaniu najnowszej klasy podzespołów drukarka daje nam możliwość wydruku ponad 20 stron w ciągu jednej minuty.

 

fot. Samsung

fot. Samsung

Rozdzielczość takiego wydruku to 1200 x 1200 dpi, dzięki czemu udaje się wydrukować nie tylko same zdjęcia, ale też innego rodzaju dokumenty przy zachowaniu jakości wydruku. Intuicyjne przyciski umieszczone na urządzeniu Samsung ML-2160 pozwalają nam o wiele łatwiej obsłużyć całą maszynę jest to bardzo ważne, bowiem przy użyciu guzika print screen możemy wydrukować to, co aktualnie znajduje się na ekranie naszego pulpitu, więc jest to bardzo wygodna forma, z której powinniśmy mimo wszystko skorzystać. Urządzenie Samsung ML-2160 umożliwia nam wykonanie druku przy użyciu czarno białych kolorów. Maksymalny format jaki możemy wykorzystać podczas druku to kartka A4. Sprzęt marki Samsung ML-2160 nie jest dostosowany do pracy w sieci dlatego też możemy wykorzystywać drukarkę, ale tylko, w przypadku gdy używamy jej offline.

Drukarka Samsung ML-2160 posiada własną pamięć wewnętrzną, która wynosi 8 megabajtów. Wydruk jednej strony za pomocą tej drukarki to około 8,5 sekundy tyle właśnie potrzebujemy aby skopiować dany wydruk bezpośrednio na papier. Drukarka jest lekka (waży 4 kg) i można ją przestawić bez najmniejszego wysiłku do na przykład innego pomieszczenia. Sprawdźcie tą i inne drukarki atramentowe tutaj.

Reklama: