Samsung ML-2160

Samsung Electronics postanowił na polska rynek wprowadzić nową serię monochromatycznych drukarek, które są konstruowane na bazie urządzeń laserowych o systemie ML-2160/2165W. Urządzenie oczywiście umożliwia, drukowanie mobilne czy też bezprzewodowe. Poza tym nowy Samsung posiada bardzo nowoczesne funkcję, które umożliwiają pracę w każdych warunkach, drukarki oferowane są w takich cenach, aby każdy miał realny dostęp do takowych urządzeń.

Model ML-2160 jest typem drukarki laserowej, która pozwala wyświetlać czy też drukować różne pliki z dowolnego urządzenia, które jest przenośne i posiada zainstalowaną aplikacją od Samsunga, chodzi tu o MobilePrint. Dzięki stworzonemu przez Samsunga programowi, mamy szybki dostęp do drukowania bezprzewodowego, wystarczy kliknąć tylko przycisk drukowania WPS.

Guzik włączający model znajduje się na górnej pokrywie modelu ML-2160W, dzięki temu użytkownik daje radę połączyć się z drukarką w ciągu 2 minut. Samsung pozwala też na taką funkcję jak Easy Printer Manager, który w oczywisty sposób pozwala monitorować wszystkie drukarki podłączone naraz. Umożliwia to szybkie wyświetlenie opcji raportowych wraz z czytelnymi oczywiście statystykami, które podają informację na temat stanu urządzenia. W modelu znajdziemy też zintegrowany program , który zarządza modelami i umożliwia klientowi obserwowanie innych drukarek Samsung w tym samym momencie na jednym ekranie. Cena za taką drukarkę wynosi w granicach 300zł. Jest ona bardzo atrakcyjna, zwłaszcza jeżeli podkreślimy funkcjonalność urządzenia i jego wykonanie to spokojnie stwierdzimy, że produkt godny polecenia.

Reklama: