SAMSUNG ML-2165

SAMSUNG ML-2165 to drukarka laserowa idealnie nadająca się zarówno do użytku domowego jak i biurowego. Jest praktycznie niezastąpiona w czasie drukowania dokumentów posiadających wiele stron, bo pracuje z zaskakująco szybkim tempie.

źródło: Samsung

Urządzenie to potrafi wydrukować nawet dwadzieścia stron w czasie jednej minuty. Druk jaki uzyskujemy z tego prostego urządzenia ma doskonałą jakość. Pojemność podajnika na papier to maksymalnie sto pięćdziesiąt sztuk. Sprzęt ten ma bardo dużą wydajność, bo pozwala wydrukować nawet dziesięć tysięcy stron miesięcznie. To bardzo dużo, jak za tak nie wygórowaną ceną. SAMSUNG ML-2165 jest dostępna już od stu osiemdziesięciu ośmiu złotych, a cena maksymalna nie przekracza trzystu osiemdziesięciu złotych.

Bardzo dużym atutem, który na pewno wiele osób weźmie pod uwagę w czasie wyboru jest pamięć wewnętrzna. Mamy tutaj do wykorzystania osiem megabajtów wbudowanej pamięci. Takie rozwiązanie pozwala przechowywać na drukarce zdjęcia lub inne pliki jakie zamierzamy  następnie przenieść na papier. Maksymalny rozmiar wydruku jaki możemy uzyskać za pomocą tego sprzętu to format A4. Dodatkową zaletą jest również możliwość podpięcia złącza USB. Jest to wielka wygoda na przykład, gdy pliki do wydruku umieszczone są na urządzeniu przenośnym. Nie musimy wtedy kopiować ich do pamięci komputera i następnie drukować, ale wystarczy, ze podłączymy urządzenie bezpośrednio do drukarki. Urządzenie to jest jest monochromatyczne, a oznacza to, że wydruk jaki otrzymujemy może być jedynie  czarno – biały.

Rekapitulując, SAMSUNG ML-2165 to drukarka, która jest stworzona z myślą o pracy biurowej. Szybki wydruk czarno-białych dokumentów jest w niej z pewnością dużym atutem.

Reklama: