Samsung ML-2165W

Drukarka ML-2165W firmy Samsung umożliwia niezwykle komfortowe i przyjemne drukowanie przeróżnych dokumentów bezpośrednio z urządzeń przenośnych, takich jak dyski zewnętrzne, pendrivy a nawet aparaty cyfrowe, ale to nie  tylko jedna spośród jej licznych zalet.

źródło: Samsung

Używając tego urządzenia, nie będziemy musieli najczęściej nawet włączać komputera – zintegrowane połączenie bezprzewodowe sprawia, że możemy drukować bezpośrednio ze swojego własnego urządzenia przenośnego. Drukarka Samsung ML-2165W łączy wydajność z  prostą obsługą, stanowiąc perfekcyjne rozwiązanie dla profesjonalistów jak i wymagających, aczkolwiek przeciętnych użytkowników.

Jej kompaktowe wymiary i łatwe funkcje zarządzania drukiem tworzą wygodne i niedrogie mobilne rozwiązanie. Wydajność urządzenia w skali miesięcznej jest równa 10000 str, dlatego ten model drukarki jest bardzo często wybierany przez małe i średnie firmy,  gdzie drukuje się wiele stron dziennie. Drukarka w ciągu minuty jest w stanie wydrukować aż 20 stron, co daje 3 strony na sekundę, więc chyba nikt na tempo wydruku narzekać nie będzie.

Obsługiwane formaty to: etykiety, karton, koperty, papier bond, papier cienki, papier gruby, papier kolorowy, papier wstępnie zadrukowany, papier zwykły, papier z recyklingu, papier archiwalny. Minimalna wysokość nośnika jest równa 76mm a szerokość 127mm, natomiast maksymalne wartości są równe odpowiednio 216 mm i 316 mm. Pojemność pojemnika jest dla 150 arkuszy, natomiast dodatkowy pojemnik daje nam możliwość dodania 100 arkuszy. Szybkość wydruku łączy się więc tutaj z jakością wydruku i możliwością różnorodnego zastosowania. Samsung Ml – 2165 to model naprawdę godny polecenia, którego ceny w internecie rozpoczynają się od mniej niż 200 zł.

Reklama: