Samsung Xpress SL-M2022        

Drukarka laserowa Samsung Xpress SL-M2022 to kompaktowe urządzenie monochromatyczne o technologii druku GDI. Maksymalna rozdzielczość wydruku to 1200 x 1200 dpi, a prędkość wynosi 20 stron na minutę. Czas wydruku pierwszej strony to zaledwie 8,5 sekundy, natomiast obciążenie wynosi 10 tysięcy stron na miesiąc. W drukarce zastosowano technologię ReCP, która w automatyczny sposób poprawia ostrość tekstu oraz grafiki, a do tego nakłada na siebie bezpośrednio sąsiadujące jednolite elementu, dzięki czemu eliminuje znajdujące się między nimi białe przerwy.

fot. Samsung

fot. Samsung

Urządzenie posiada kasetę na 150 arkuszy oraz odbiornik na 100 arkuszy. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje nośników, w tym między innymi kartony, etykiety, koperty, papier cienki i gruby, papier archiwalny, kolorowy, typu bond, zwykły, z recyklingu, czy wstępnie zadrukowany. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość drukowania zawartości ekranu za pomocą jednego przycisku. Drukarka posiada bardzo wydajny procesor 600 MHz oraz pamięć 128 MB, dzięki czemu jest bardzo szybka.

Urządzenie nie posiada wyświetlacza, a podłącza się je za pomocą interfejsu USB. Instalacja jest intuicyjna, a dzięki oprogramowaniu Easy Print Manager można z łatwością sprawdzić stan urządzenia, zmienić jego ustawienia, czy zamówić niezbędne materiały eksploatacyjne. Wymiary drukarki to 17,8 x 33,2 x 21,5 cm, a jej waga wynosi 3,97 kg. Szaro-czarny kolor obudowy dobrze wygląda w każdym wnętrzu. Drukarkę można kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie, wynoszącej od 190 zł do 360 zł.

 

Reklama: