Sieciowa drukarka laserowa mono Xerox Phaser 3610V DN

Xerox Phaser 3610DN to sieciowa drukarka laserowa mono drukująca maksymalnie w formacie A4, wyposażona w automatyczny druk dwustronny – dupleks. Stanowi doskonałe rozwiązanie do codziennego użytku dla grup roboczych do dziesięciu użytkowników.

Xerox Phaser 3610DN – specyfikacja i cechy drukarki

drukarka dla większej grupy roboczej

okazje.info.pl

Urządzenie drukuje do 45 stron na minutę, na papierze o maksymalnych wymiarach 216 x 355 mm. Pracuje w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, w oparciu o procesor 400 MHz i standardową pamięć drukowania 512 MB. Wśród licznych funkcji urządzenia jest drukowanie broszur, układanie, umieszczanie w druku znaków wodnych, skalowanie, drukowanie zabezpieczone, druk na stronach niestandardowych oraz dopasowanie do strony. Xerox Phaser 3610V DN posiada standardowy podajnik papieru o pojemności aż siedmiuset arkuszy, który można rozbudować o dodatkowe opcjonalne tace aż do pojemności dwóch tysięcy trzystu pięćdziesięciu arkuszy. Drukarka Xerox Phaser 3610V DN to synonim wydajności, prędkości i oszczędności. Drukarka Xerox Phaser 3610V DN to najszybsza drukarka monochromatyczna w swojej klasie, która drukuje z prędkością aż 45 stron na minutę, a wydrukowanie pierwszej strony zajmuje jej jedynie 6,5 sekundy. Dzięki wspomnianej szybkości pracy, rozdzielczości wydruku i pojemności podajników papieru zaspokaja potrzeby nawet najbardziej zapracowanego biura gwarantując mu profesjonalne wydruki w najkrótszym czasie.

Zaawansowane narzędzie do firmy

Druk Xerox Phaser 3610V DN charakteryzuje się wyrazistością i czytelnością. Urządzenie wyposażone jest w zaawansowane narzędzia, które zwiększają bezpieczeństwo, jak również przyczyniają się do zwiększenia oszczędności. Xerox Phaser 3610 VDN oszczędza papier, energię i czas. Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego oraz funkcja N-up, dzięki której można drukować wiele stron na jednym arkuszu, pozwalają znacząco ograniczyć zużycie papieru i związane z tym koszty. Urządzenie posiada również wyjątkowy toner EA, który zużywa znacznie mniej energii w porównaniu z tonerami tradycyjnymi, a dodatkowo ma mniejszą emisję dwutlenku węgla. Drukarka Xerox Phaser 3610V DN oferuje możliwość zarządzania zdalnego drukiem, a dzięki Apple AirPrint możliwe jest drukowanie wiadomości e-mail i ważnych dokumentów bezpośrednio z urządzenia mobilnego z systemem iOS, po podłączeniu do biurowej sieci WiFi. Z kolei drukowanie dokumentów w biurze, przebywając poza nim, umożliwia funkcja Xerox PrintBack.

Reklama: