Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M130a

HP M130a to urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające proste wykonywanie zadań przy użyciu najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego LaserJet od HP wykorzystującego wkłady z tonerem JetIntelligence. Drukowanie profesjonalnych dokumentów oraz skanowanie, kopiowanie na bezprzewodowym, energooszczędnym urządzeniu wielofunkcyjnym zaprojektowanym z myślą o wysokiej wydajności.

Idealne do małego biura

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wydajności – drukowanie, skanowanie i kopiowanie zaprojektowane specjalnie z myślą o małych przestrzeniach roboczych. Krótszy czas oczekiwania na wydruk zapewnia drukowanie z prędkością do 22 stron na minutę, przy czym pierwsza strona jest drukowana zaledwie po 7,3 sekundy. Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii, a zastosowanie portu Hi-Speed USB 2.0 umożliwia łatwe podłączenie drukarki laserowej do komputera. Precyzyjna technologia czarnego tonera zapewnia wyrazisty wydruk tekstu, głęboką czerń oraz ostrość grafiki. Monitorowanie poziomów tonera odbywa się za pomocą technologii wskaźników drukowania. Tworzone są maksymalne możliwe ilości wydruków. Funkcje urządzenia to drukowanie, kopiowanie, skanowanie z możliwością wielozadaniowości. Normatywny miesięczny cykl pracy drukarki w formacie A4 to 10000 stron. Zalecana ilość użytkowników to maksymalnie pięć osób.

drukarka laserowa hp

okazje.info.pl

W urządzeniu wykorzystano laserową technologię druku, w rozdzielczości 600 x 600 dpi lub HP FastRes 1200 x 1200 dpi. Szybkość procesora to 600 MHz. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD ICON. Posiada miejsce na jeden wkład drukujący – czarny. Urządzenie jest zgodne z produktami Mac. Rozdzielczość skanera to 1200 x 1200 dpi. Maksymalny obsługiwany rozmiar papieru to A4. Urządzenie waży 9,1 kg.

Reklama: