Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M130fn

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M130fn pozwala na proste wykonywanie zadań za pomocą najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego LaserJet od HP. Urządzenie wykorzystuje wkłady z tonerem JetIntelligence. Oprogramowanie tej drukarki umożliwia drukowanie profesjonalnych dokumentów z różnych urządzeń mobilnych oraz skanowanie, kopiowanie, faksowanie na bezprzewodowym, energooszczędnym urządzeniu wielofunkcyjnym zaprojektowanym z myślą o wysokiej wydajności. Urządzenie zaprojektowano z myślą o małych przestrzeniach roboczych. Drukowanie następuje z prędkością do 22 stron na minutę, przy czym pierwsza strona wydrukowuje się zaledwie po 7,3 sekundy. Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii. Łatwiejsze jest również drukowanie mobilne z iPhone a i iPada z aplikacją AirPrint, która automatycznie skaluje wydruki do odpowiedniego formatu papieru. Łatwy jest również druk w oparciu o wiadomości poczty elektronicznej wysyłane ze smartfona, tabletu lub komputera przenośnego z wykorzystaniem usługi HP ePrint.

Jakość i precyzja wydruku

Precyzyjna technologia czarnego tonera zapewnia wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość grafiki. Poziomy tonera są monitorowane za pomocą technologii wskaźników drukowania. Funkcje urządzenia to drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie – czyli jest to urządzenie wielofunkcyjne, a zarazem wielozadaniowe. Normatywny cykl pracy w skali miesiąca, przy formacie A4 wynosi do 10 000 stron. Zalecana ilość stron drukowanych miesięcznie to od 150 do 1500. Do urządzenia można przypisać maksymalnie pięciu użytkowników. Maksymalna rozdzielczość wydruku wynosi 600 x 600 dpi. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD. Zarządzanie drukarką oparte jest na HP Printer Assistant (UDC), HP Device Toolbox, HP Utility. Zarządzanie bezpieczeństwem odbywa się przez wbudowany serwer internetowy zabezpieczony hasłem.

drukarka HP

okazje.info.pl

Drukarka jest dostosowana do pracy w sieci. Minimalne wymagania systemowe to Windows 10, 8.1, 8, 7, procesor 32-bitowy lub 64-bitowy, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM/DVD lub połączenie z Internetem, port USB, Internet Explorer. Standardowa pojemność podajnika papieru to 150 arkuszy, a maksymalna pojemność odbiornika do 100 arkuszy. Możliwy jest ręczny druk dwustronny. W zestawie oprócz urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet Pro M130fn znajduje się wkład startowy HP LaserJet z czarnym tonerem pozwalający na wydruk 700 stron, bęben światłoczuły HP LaserJet, przewód zasilający, przewód telefoniczny, podręcznik użytkownika, plakat instalacyjny, ulotka dotycząca pomocy technicznej, dokumentacja drukarki i oprogramowanie na płycie CD. Inne, równie ciekawe modele urządzeń wielofunkcyjnych znajdziemy w rankingu popularności wg Okazje.info.

Reklama: