Urządzenie wielofunkcyjne Oki MB472DNW

Oki MB472DNW to urządzenie o kompaktowych rozmiarach, ale zaawansowanych funkcjach. To urządzenie typu cztery w jednym, które bez problemu można umieścić na biurku, bo nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Urządzenie jest dostępne w cenie od 987,00 zł.

Szybkie i wydajne

Jest to wydajne urządzenie wielofunkcyjne, które  zapewnia szybkość wydruku dokumentów i jest wyposażone w funkcję automatycznego dwustronnego kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania, dzięki czemu oszczędza cenny czas pracownika, ale również papier. Urządzenie posiada wyświetlacz graficzny, intuicyjny system menu oraz dedykowane przyciski funkcyjne, które pozwalają na łatwe użycie przez wszystkich pracowników biura czy domowników. Urządzenie OKI posiada wbudowaną klawiaturę QWERTY, która ułatwia wprowadzanie danych i adresów poczty elektronicznej. Karta sieciowa Gigabit Ethernet umożliwia obsługę sieci bezprzewodowych, co sprawia, że udostępnianie dokumentów jest niezwykle proste. Niskie koszty eksploatacji, niezawodna technologia LED i dająca poczucie pewności, 3-letnia gwarancja firmy Oki Polska oznaczają, że nie ma żadnych kompromisów z urządzeniem OKI  MB472dnw.

urządzenie wielofunkcyjne OKI

okazje.info.pl

Jest ono kompatybilne z drukującymi aplikacjami mobilnymi pozwalającymi na druk bezpośrednio z urządzeń mobilnych za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, jak również z funkcją Google Cloud Print i aplikacją AirPrint firmy Apple, co pozwala drukować gdziekolwiek jesteśmy, bez konieczności łączenia się bezpośrednio z urządzeniem drukującym. Prędkość druku mono to 33 strony na minutę, a rozdzielczość wydruku (mono) 1200 x 1200 dpi. Wydajność miesięczna to 60000 stron na miesiąc. Rozdzielczość skanera wynosi 600 x 600 dpi. Urządzenie posiada wbudowany faks. Rozmiar papieru to maksymalnie A4. Urządzenie waży 25 kg.

Reklama: