Wielofunkcyjne urządzenie Lexmark X925DE

Lexmark X925DE to urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające kolorowe i niedrogie wydruki w formacie A3 dla zapracowanych grup roboczych, przy użyciu łatwych w obsłudze funkcji i rozwiązań produkcyjnych.

Wydajna, komfortowa i intuicyjna drukarka Lexmark X925DE

Drukarka wyposażona jest w intuicyjny kolorowy ekran dotykowy oraz automatyczny rewersyjny podajnik dokumentów (RADF). Umożliwia wykonywanie niedrogich kolorowych wydruków w formacie A3. Drukarka posiada również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Jest to urządzenie wielofunkcyjne obejmujące faks, kopiarkę, drukarkę i skaner. Kopiarka jest typu cyfrowego, a faks Super G3 na papier zwykły.

urządzenie wielofunkcyjne lexmark

okazje.info.pl

Normatywny cykl pracy to maksymalnie 200 000 odbitek. Zalecana ilość miesięczna to 5 000 do 10 000 stron, a maksymalna prędkość kopiowania do 31 stron na minutę, zarówno w kolorze jak i wersji mono. Maksymalna rozdzielczość drukowania wynosi do 600 x 600 dpi. Maksymalna prędkość transmisji faksu to 33,6 Kb na sekundę. Wyświetlacz drukarki ma wielkość 10,2 cala. Pojemność podajnika dokumentów to sto arkuszy w rozmiarze maksymalnie A3, tj. 297 x 420 mm. Oprócz papieru, urządzenie obsługuje folie do przezroczy, koperty, karty, etykiety, banery. Drukarka posiada automatyczny dupleks zarówno przy kopiowaniu, jak i drukowaniu. Wymiary urządzenia to szerokość 67,2 cm, głębokość 66,8 cm oraz wysokość 77,1 cm. Waga urządzenia 79,3 kg. Urządzenie spełnia standardy ochrony środowiska i objęte jest roczną gwarancją producenta.

Reklama: