Wielofunkcyjne urządzenie Xerox WorkCentre 5021 z DADF

Wielofunkcyjne urządzenie Xerox WorkCentre 5021 z DADF to sprzęt łączący w sobie zalety drukarki laserowej, skanera i kopiarki. Pozwala tym samym zaoszczędzić sporo miejsca w biurze, przy jednoczesnym wysokim poziomie drukowanych, skanowanych, czy kopiowanych materiałów. Maksymalny rozmiar nośnia to A3, ale urządzenie obsługuje także formaty A4, A5, A6 i B5 oraz posiada różne funkcje drukowania, jak chociażby: drukowanie broszur, Mixed documents, N-stron, 256-bit grayscale, drukowanie plakatu, czy znaków wodnych.

Można również użyć funkcji oszczędności tonera, która przydaje się zwłaszcza do codziennych wydruków niewymagających najwyższej jakości i pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Maksymalna rozdzielczość wydruku to 600×600 dpi, a maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 20000 stron na miesiąc. Dużą wygodę zapewnia automatyczny podajnik do druku dwustronnego, mieszczący 110 arkuszy. W trakcie kopiowania można korzystać z kilku przydatnych funkcji, między innymi: auto reduction, jaśniejsze/ciemniejsze, kopiowanie dowodów osobistych, N-stron, zmniejszanie/powiększanie. Maksymalna rozdzielczość kopii to również 600×600 dpi, podobnie zresztą jak skanowania.

Formaty plików do skanowania to BMP, PDF i TIFF. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość utworzenia 10 chronionych hasłem kont dla użytkowników z indywidualnymi limitami kopii. Warto również zauważyć, że drukarka jest bardzo szybka, gdyż w ciągu minuty drukuje 20 stron, więc z pewnością usprawni pracę w biurze. Wymiary urządzenia to 59,5×56,9×49,6 cm, a cena wynosi około 3200-4600zł.

Reklama: