Xerox Phaser 3010

Xerox Phaser 3010 to drukarka, która drukuje na papierze o maksymalnym rozmiarze 216×356 mm z rozdzielczością nawet do 1200×1200 dpi. Xerox Phaser 3010 doskonale współpracuje ze wszystkimi systemami, które zostały przygotowane przez Windowsa. Drukarka działa również na systemie Mac. Xerox Phaser 3010 oferuje nam drukowanie wysokiej klasy, wykorzystując do tego powszechnie znany mechanizm Hi-Q LED.

źródło: Xerox

Dzięki niemu nawet najbardziej zaawansowana grafika zostanie wydrukowana bez żadnych negatywnych zmian, z którymi będziemy mieli do czynienia w przypadku kupna gorszej jakości urządzenia. Xerox Phaser 3010 działa bezszelestnie. Jeśli dodamy do tego energooszczędność otrzymamy produkt, który będzie w wielu przypadkach odpowiadał naszym potrzebom.

Kompaktowa budowa powoduje, że bez żadnych problemów będziemy mogli ustawić ją nawet na najmniejszym biurku. Kolejnym atutem takiego rozwiązania jest to, że Xerox Phaser 3010 zbudowana jest w taki sposób, że jest ona odporna na upadki oraz uderzenia. Posiadanie tak solidnego produktu zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia i wydrukowanie nawet 30000 stron w przeciągu miesiąca. Wszystko w sposób niezwykle prosty. Duży wybór drukarek laserowych znaleźć można pod linkiem: http://www.okazje.info.pl/komputery/drukarki-laserowe/.

Reklama: