Xerox Phaser 3040

Xerox Phaser 3040 to drukarka czarno-biała z pamięcią wewnętrzną wynoszącą 64 MB. Prędkość druku wynosi 24 strony na minutę, a więc jest duża, w porównaniu do innych takiego rodzaju urządzeń. Podobnie wygląda także jej wydajność. Jest ona niezwykle wysoka, albowiem miesięcznie możliwe jest wydrukowania nawet trzydziestu tysięcy stron przy użyciu właśnie tego sprzętu. Pojemność podajnika papieru wynosi natomiast 150 sztuk.

Drukarka łączy się z komputerem za pośrednictwem Interfejsu USB 2.0. Dzięki niej istnieje możliwość drukowania dwustronnego, co jest bardzo przydatną funkcją. Maksymalna rozdzielczość wydruku to 1200 x 1200 dpi, natomiast jeżeli chodzi o język opisu strony, mamy w tym przypadku do czynienia z  GDI. Przedstawione parametry techniczne pokazują, że Xerox Phaser 3040 działa bardzo sprawnie. Poza tym ta drukarka jest niewielka, dzięki czemu na biurku zaoszczędzi się sporo miejsca, które może być wykorzystane dla potrzeb innego sprzętu. Jest bardzo łatwa w obsłudze i działa przez długi okres bezawaryjnie. Przyda się na pewno w małym biurze, jak i w mieszkaniu do użytku osobistego.

źródło: Xerox

źródło: Xerox

Opisywane urządzenie jest możliwe do nabycia w osiemnastu sklepach internetowych, w tym w jedenastu od ręki. Cena zakupu nie jest zbyt duża, oczywiście w porównaniu do możliwości tego sprzętu, a waha się ona w granicach od 314 do 348 złotych. Znana firma, która ma już spore doświadczenie w produkcji drukarek, zadbała nie tylko o wysoką jakość tego urządzenia, ale również o jego atrakcyjny wygląd.

Reklama: