XEROX Phaser 3250

Drukarka laserowa XEROX Phaser 3250 nie ma wprawdzie dużych rozmiarów, ale dzięki temu idealnie pasuje w każdym miejscu. Sprzęt charakteryzuje się wysoką produktywnością, dopasowaną do potrzeb biznesu. Na uwagę zasługuje z całą pewnością szybki procesor 400 MHz o dużej mocy obliczeniowej, jak również jej działanie w sieci. Przydatną funkcją okazuje się także możliwość dwustronnego drukowania. Za podłączenie opisywanej drukarki z innym sprzętem odpowiada interfejs USB 2.0. W przypadku takiego urządzenia możliwe jest wydrukowanie nawet 28 stron w ciągu jednej minuty, a zatem prędkość jej działania jest bardzo duża.

fot. Xerox

fot. Xerox

Pierwsza strona jest drukowana w ciągu 8,5 sekundy. Pamięć wewnętrzna ma tutaj 160 MB, natomiast jeżeli chodzi o rozdzielczość, wynosi ona 600 x 600 dpi i do 1200 x 1200 dpi, jeśli chodzi o obrazy lepszej jakości obrazów. Taca mieszcząca 250 arkuszy może być powiększona i wtedy przyjmować będzie nawet dwa razy więcej sztuk papieru. W danym sprzęcie możliwe jest umieszczenie większej ilości wydruków, aniżeli w innych drukarkach.

XEROX Phaser 3250 zapewnia obsługę wielu nośników. Dzięki temu, możliwe jest wykorzystanie nawet najbardziej nietypowych rozmiarów, typów, a także gramatur nośników. Poza tym, zastosowano tutaj tryb oszczędzania toneru, co oczywiście w znaczny sposób zwiększa okres eksploatacji danego wkładu, jak również obniża koszt strony. Jakość wydruku nie jest przy tym znacząco mniejsza. Drukarka laserowa XEROX Phaser 3250 kosztuje w sklepie internetowym około 350 złotych.

Reklama: