Xerox Phaser 7100N

Drukarka to urządzenie niezbędne w biurowa czy domu. Xerox Phaser 7100N to świetny i jednocześnie tani model drukarki laserowej, który przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie wydrukowanie dokumentów lub obrazów.

źródło: Xerox

źródło: Xerox

Posiada wiele interesujących dla przeciętnego użytkownika funkcji, z którymi warto się zapoznać przed dokonaniem zakupu. Xerox Phaser 7100N to kolorowa drukarka laserowa. W niewielkim urządzeniu kryje się potężna siła drukująca. Drukować możesz nawet do rozmiarów A3. Xerox Phaser 7100N oddaje idealnie jakość drukowanego obrazu. Prędkość druku to około trzydziesći stron na minutę. Zatem w kilka minut możemy wydrukować pełen raport lub pracę dyplomową. Drukarka laserowa Xerox Phaser 7100N ma wbudowaną łączność Wi-Fi. W opakowaniu znajdziesz pełne oprogramowanie wraz z dokumentacją, sterowniki, tonery kolorowe i czarny oraz zasilanie. Podłączenie następuje błyskawicznie.

Drukarka laserowa Xerox Phaser 7100N zdobyła wiele branżowych nagród. Drukarka wyróżnia się długoterminową gwarancją producenta, ale de facto jest niezawodna. Przed jej zakupem warto dokonać porównania parametrów technicznych i cen pozostałych dostępnych na rynku drukarek. Można to zrobić używając porównywarki cen Okazje.info.pl: http://www.okazje.info.pl/komputery/drukarki-laserowe/.

Reklama: