Xerox Phaser 7800

Xerox Phaser 7800 to urządzenie do biur, w których drukuje się naprawdę dużo. Jego miesięczna wydajność wynosi bowiem do, bagatela, 225 tysięcy stron. W jedną minutę sprzęt wydrukuje z kolei aż 45 stron, przy czym wartość ta jest identyczna dla druku w czerni i w kolorze. Natomiast rzeczywista rozdzielczość druku wynosi w nim dobre 1 200 dpi x 2 400 dpi. Prawda, że robi więcej niż znakomite wrażenie?

Symbol producenta7800_DXJ Nazwa produktuDrukarka Xerox Phaser 7800_DX z kablem KEU_A ProducentXerox Klasa produktuDrukarka laserowa Informacje podstawoweObszar zastosowańdomowy biurowy Druk w kolorzeTak Obsługiwane języ

Pierwszą stronę Phaser 7800 wydrukuje w dziewięć sekund po wydaniu komendy drukuj. Papier, któy możemy w nim zadrukować może mieć maksymalne wymiary na poziomie 330 milimetrów x 450 milimetrów. W standardzie dostajemy także dużo rodzajów obsługiwanych nośników, drukowanie duplex oraz bardzo różne opcje wykańczania.

Symulacja kolorów pełnych w powyższej drukarce została zatwierdzona przez PANTONE, ważne jest także to, że produkt w pełni obsługuje język Adobe PostScript. Wielu użytkowników modelu podkreśła także wygodę jego obsługi, któą zapewnia dotykowy ekran z przekątną prawie 110 milimetrów i wgranymi podręcznymi filmami pomocy. Ach, i jeszcze gramatura papierów, któe możemy zadrukowywać. Urządzenie obsłuży zarówno bardzo cienkie arkusze o gramaturze 75 gram jak i papiery bardzo grube, mające gramaturę 350 gram.

Reklama: